Dodatkowa praca

Tu zamieszczamy wszystko, co nie pasuje do dwóch pozostałych działów

Moderator: pablo

halloola
Posty: 8
Rejestracja: 6 lip 2023, o 11:12
Kontakt:

Dodatkowa praca

Post autor: halloola »

Hej, zastanawiam się nad podjęciem dodatkowej pracy, mam sporo wolnego czasu, a i trochę dodatkowej kasy się przyda. Pomyślałam o byciu konsultantką, ale zastanawiam się czy taka forma pracy jeszcze się nie przejadła? Da się na tym zarobić? Dość dobrze odnajduję się w tematach kosmetycznych, więc myślę, że dałabym radę.
beatka92
Posty: 9
Rejestracja: 23 sie 2024, o 14:26
Kontakt:

Re: Dodatkowa praca

Post autor: beatka92 »

Absolutnie się nie przejadła, chociaz dużo zależy od tego jaką firmę wybierzesz. Ja jestem konsultantką Mary Kay i to już od dłuzszego czasu. Uwielbiam to i na brak klientek nie narzekam. Jeśli chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to chętnie odpowiem.
halloola
Posty: 8
Rejestracja: 6 lip 2023, o 11:12
Kontakt:

Re: Dodatkowa praca

Post autor: halloola »

Ooo świetnie, a możesz powiedzieć jak się w ogóle do Mary Kay dostać? Bardzo lubię ich kosmetyki, myślę, że odnalazłabym się w tym :)
beatka92
Posty: 9
Rejestracja: 23 sie 2024, o 14:26
Kontakt:

Re: Dodatkowa praca

Post autor: beatka92 »

Jeśli nie masz w swoim otoczeniu żadnej zaufanej konsultantki to najprościej będzie wejść na stronę marykay.pl i tam przez wyszukiwarkę kogoś znaleźć. Potem wystarczy podpisać umowę, zamówić zestaw startowy z kosmetykami i materiałami szkoleniowymi i w zasadzie już możesz zacząć działać :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości