Program

Pożegnanie z Profesorem w Lidzbarku Warmińskim

7 września o godz. 08:30

Pożegnanie z Profesorem w Lidzbarku Warmińskim

7 września o godz. 08:30

Zapisz się na ten wykład

Zaloguj się

Zostań słuchaczem Akademii 30+

Informacje

  •    7 września o godz. 08:30
  •   Lidzbark Warmiński
  •   Liczba wolnych miejsc: 253 z 290

Opis

Zaczynaliśmy peregrynować po Polsce z prof. Zbigniewem Mikołeką w 2013 roku. Na początek była oczywiście Warmia z drogim sercu Profesora Lidzbarkiem Warmińskim i wraże Mazury, ale to tylko zdawkowo (Wilczy Szaniec).

Teraz przed nami wrzesień bez corocznej wycieczki... Pomyślałem, że moglibyśmy się wybrać ponownie do Lidzbarka Warmińskiego, w weekend (z 7 na 8 września), w który pewnie ruszylibyśmy na kolejną wyprawę z naszym nieodżałowanym cicerone (tym razem miało być Mazowsze), gdyby...

W Lidzbarku powspominalibyśmy Profesora, niekoniecznie na smutno, Profesor był przecież obdarzony dużym poczuciem humoru. Zwiedzilibyśmy też może ponownie Zamek i zobaczylibyśmy miasto. 

Wspominki moglibyśmy zorganizować w Oranżerii Kultury i być może byłoby to spotkanie otwarte również dla mieszkańców miasta (rozmawiałem już o tym wstępnie z szefową Oranżerii). Jaką formułę miałoby to spotkanie przyjąć, to już zależy od nas, ale jest jeszcze sporo czasu, aby rzecz całą dogłębnie przemyśleć i zorganizować. 

Do Lidzbarka pojechalibyśmy prywatnymi samochodami, a noc spędzilibyśmy w hotelu (za noclegami się oczywiście rozejrzę).

Kto byłby takim wyjazdem zainteresowany, niech się niezobowiązująco wpisuje. 

pk

 

 

 

 

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka).