Program

15 minut z... osobą, której joga zrujnowała życie (spotkanie na Zoomie)

Bodzia Matulaniec

16 listopada o godz. 19:00

15 minut z... osobą, której joga zrujnowała życie (spotkanie na Zoomie)

Bodzia Matulaniec

16 listopada o godz. 19:00

Informacje

  •   16 listopada o godz. 19:00
  •   platforma Zoom
  •   Liczba wolnych miejsc: 33 z 100

Opis

Jogę praktykuję co prawda od 20 lat, a od 17 lat jej uczę, ale chyba nie umiem o niej opowiadać. W czasie naszego spotkania pokażę, które elementy jogi możemy wykorzystać podczas siedzenia na wykładach Akademii 30+, tak aby siedziało nam się wygodnie i bez bólu. Postaram się też odpowiedzieć na ewentualne pytania dotyczące jogi, choć obawiam się, że...nic nie wiem.

Bodzia Matulaniec

Rozmowa z Dorotą Wardecką-Herrmann w Radiu TokFM.

"Joga moje życie obróciła w ruinę". Zaczęło się od zmiany zawodu, a skończyło na przewartościowaniu zasad moralnych.

https://audycje.tokfm.pl/podcast/144993,-Joga-moje-zycie-obrocila-w-ruine-Zaczelo-sie-od-zmiany-zawodu-a-skonczylo-na-przewartosciowaniu-zasad-moralnych?fbclid=IwAR0dOJNdHT-l3zOra9pBC7Ow6AAr7fkK6A7E0K4kheMLkyowDbEpc7eJgXQ

 

Prowadzący

Bodzia Matulaniec – praktykuje jogę od 20 lat, niewiele krócej prowadzi też szkołę JogaBo. Jest pierwszą w Polsce dyplomowaną nauczycielką jogi regeneracyjnej wg. metody Judith Hanson Lasater. Odbywała i odbywa nadal liczne staże u najlepszych nauczycielek i nauczycieli jogi na świecie, nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje. W 2017 roku przystąpiła do programu Refugees Welcome Polska i swój pokój do jogi zmieniła w pokój dla uchodźców. W 2019 r. rozpoczęła w więzieniu wolontoriat Joga dla Osadzonych. Kilka lat temu zaangażowała się też w akcję społeczną Moratorium dla Drzew. Celem akcji jest zmiana prawa w Polsce na takie, które dawałoby drzewom należną im ochronę. Spośród wielu wspaniałych rzeczy, które spotkały ją w życiu, najwyżej ceni sobie… macierzyństwo.

Serwis wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka).