Program

Akademia na językach. Français (spotkanie na Zoomie)

Katarzyna Tryba

15 lutego o godz. 19:00

Akademia na językach. Français (spotkanie na Zoomie)

Katarzyna Tryba

15 lutego o godz. 19:00

Zapisz się na ten wykład

Zaloguj się

Zostań słuchaczem Akademii 30+

Informacje

  •   15 lutego o godz. 19:00
  •   platforma Zoom
  •   Liczba wolnych miejsc: 9 z 15

Opis

Le français est la plus belle langue du monde. Tous ceux qui apprennent le français sont d'accord avec cette opinion. Mais pourquoi cette belle langue nous semble etre tellement difficile? Que peut-on faire pour améliorer la façon dont nous apprenons?

Une chose semble sûre. Si vous voulez parler français, vous devez vous entraîner à parler. Il n'y a pas d'autre chemin. Nous suivons ce chemin dans nos classes.  

Nous avons nos "leçons" deux fois par mois, le mercredi.

Le modérateur de notre réunion sera Katarzyna Tryba.

Prowadzący

Katarzyna Tryba – z wykształcenia licencjonowana nauczycielka języka francuskiego (Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języków Obcych przy Uniwersytecie Gdańskim) i pedagog (Pomorska Akademia Pedagogiczna w Słupsku). Studiowała również podyplomowo Marketing Partnerski w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku. Od 25 lat naucza języka francuskiego w III Liceum Ogólnokształcącym - Topolówce, także w systemie Matury Międzynarodowej. Uczy także w Gdańskim Liceum Autonomicznym. Zwolenniczka niekonwencjonalnych, komunikatywnych metod nauczania. Języka zaczęła się uczyć w liceum z programem rozszerzonym i tam zachęciła się do pogłębiania znajomości francuskiej mowy. Dzięki dodatkowej znajomości języka angielskiego brała udział w wielu międzynarodowych wymianach i konferencjach dla młodzieży i nauczycieli nie tylko we Francji, ale także w całej Europie. Lubi zwiedzać nowe miejsca, jeździć na rowerze, jest miłośniczką starych, zabytkowych cmentarzy i ... kotów. Autorka artykułów o edukacji zamieszczanych na blogu Gdańskiego Wydawnictwa Oświatowego. Wierna słuchaczka Akademii 30+ i to już od pierwszego wykładu.

Serwis wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka).