Warsztaty z prof. Piotrem Suttem

Tu zamieszczamy wszystko, co nie pasuje do dwóch pozostałych działów

Moderator: pablo

pablo
Posty: 616
Rejestracja: 30 lis 2009, o 14:17
Kontakt:

Warsztaty z prof. Piotrem Suttem

Post autor: pablo »

W tym semestrze spotkamy się ponownie z prof. Piotrem Suttem. Spotkanie będzie interaktywne. Pod batutą Profesora pogramy sobie na bębenkach i innych, znacznie dziwniejszych niż bębenki, instrumentach perkusyjnych.
Poprzedni taki warsztat odbył się bodajże dwa lata temu. Zdecydowaliśmy się go powtórzyć, bo przez dwa lata zapisało się do Akademii sporo nowych Słuchaczek i Słuchaczy.

Niestety, w semestrze zimowym nie będzie warsztatów fotograficznych :(. Spróbujemy wrócić do tematu w semestrze letnim.
pablo
Posty: 616
Rejestracja: 30 lis 2009, o 14:17
Kontakt:

Re: Warsztaty z prof. Piotrem Suttem

Post autor: pablo »

Warsztaty zorganizujemy w sobotę, prawdopodobnie będzie to 20 listopada. Gdzie, to jeszcze nie wiem. Jak stwierdził Piotr, pora jest jak najbardziej odpowiednia, bo mroczno, zimno, ciemno i w ogóle wyć się chce z rozpaczy, a my popławimy się radośnie w południowoamerykańskich rytmach. Warsztat zakończy się niespodzianką. Ale jaką, to na razie nie zdradzę.

Poprosiłem też Piotra, aby polecił nam muzyka specjalizującego się w gitarowym repertuarze ogniskowym. Ognisko zorganizujemy co prawda na wiosnę, ale o oprawę muzyczną warto zadbać zawczasu. I będziemy kogoś takiego mieli. Specjalizację ma szeroką, bo szantowo-balladowo-biesiadną. Repertuar akompaniatora zgramy ze śpiewnikiem, który przysłała mi Bianka. Bo tylko ze śpiewnikiem (choć i to nie jest pewne) uda nam się zaśpiewać więcej niż jedną zwrotkę.
bianka
Posty: 244
Rejestracja: 1 gru 2009, o 21:12
Kontakt:

Re: Warsztaty z prof. Piotrem Suttem

Post autor: bianka »

I koniecznie jakieś przeszkadzajki trzeba na ognisko zabrać! Zwłaszcza po przeszkoleniu warsztatowym.

Chętnie jeszcze raz bym się na warsztaty zapisała, ale nie wiem, czy wolno... :)
pablo
Posty: 616
Rejestracja: 30 lis 2009, o 14:17
Kontakt:

Re: Warsztaty z prof. Piotrem Suttem

Post autor: pablo »

bianka pisze:Chętnie jeszcze raz bym się na warsztaty zapisała, ale nie wiem, czy wolno...


No pewnie, że wolno. :D
bianka
Posty: 244
Rejestracja: 1 gru 2009, o 21:12
Kontakt:

Re: Warsztaty z prof. Piotrem Suttem

Post autor: bianka »

To się zapiszę! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość