Niech żyje bal!

Uwagi, opinie, pochwały, pomysły, sugestie, skargi i zażalenia dotyczące organizacji zajęć w Akademii 30+

Moderator: pablo

pablo
Posty: 616
Rejestracja: 30 lis 2009, o 14:17
Kontakt:

Niech żyje bal!

Post autor: pablo »

Przypominam, że nasz Karnawałowy Bal Przebierańców odbędzie się 12 lutego w Centrum Zabaw Twórczych "Edward" (Rodakowskiego 3a).
Miłe złego początki - godz. 19.00. Koniec - gdzieś w okolicach północy.

Zachęcam gorąco, aby wpisywać się na listę. Oczywiście można, choć nie trzeba, przyjść z osobą towarzyszącą lub nawet z kilkoma osobami towarzyszącymi (nie zaleca się, aby zabierać ze sobą jednocześnie np. męża i kochanka lub żonę i kochankę, ewentualnie męża i kochankę lub żonę i kochanka, bo mogłoby dojść do wielu nieprzyjemnych sytuacji, a tych chcielibyśmy uniknąć; prosimy również, aby nie zabierać ze sobą zwierząt, zwłaszcza tych hodowlanych, np. świń, krów, owiec, koni, kur, gęsi i kaczek; można wziąć pieska lub kotka, ale raczej pluszowego niż takiego gumowego na przykład).

Koszt uczestnictwa w balu jednego balouczestnika wynosi jedynie 10 zł. To naprawdę niewiele, choć z drugiej strony niewiele też za tę skromną kwotę oferujemy, a w zasadzie nic. Plan jest taki, aby opłaty od balouczestników pokryły koszty wynajęcia sali i ewentualnie jeszcze opłatę, którą musimy wnieść do ZAIKS-u (chyba że będziemy pląsać bez muzyki, wybijając skoczne rytmy na bębenkach, ale nie wiem, czy to byłoby fajnie).

Picie i jedzenie organizujemy we własnym zakresie, każdy przynosi co tam w domu (lub w jego najbliższych okolicach) znajdzie. Wiadomo, że ci którzy mieszkają w pobliżu lasów lub jezior mają łatwiej, bo tam zawsze coś można znaleźć do przegryzienia (zajączka, rybkę, w ostateczności można poobrywać korę z drzew). Ale nawet na zwyczajnym osiedlu też coś można znaleźć, jak się dobrze poszpera (tyle że trzeba mieć czas prawda, a z tym to różnie bywa).

Jeśli macie jakieś pomysły, sugestie, propozycje dotyczące balu, piszcie koniecznie.
No i myślcie nad przebraniami.
sylvia
Posty: 24
Rejestracja: 26 paź 2010, o 08:40
Kontakt:

Re: Niech żyje bal!

Post autor: sylvia »

Można przynieść śledzia pod pierzynką? Gwarantuję,że nie bedzie wszczynał awantur:)
pablo
Posty: 616
Rejestracja: 30 lis 2009, o 14:17
Kontakt:

Re: Niech żyje bal!

Post autor: pablo »

sylvia pisze:Można przynieść śledzia pod pierzynką? Gwarantuję,że nie bedzie wszczynał awantur:)
Pod warunkiem, że będzie w krawacie. Wiadomo wszak, że śledź w krawacie jest mniej awanturujący się.
Varia
Posty: 11
Rejestracja: 13 paź 2010, o 13:12
Kontakt:

Re: Niech żyje bal!

Post autor: Varia »

Ostatni bal przebierańców, w którym uczestniczyłam, odbywał się w moim przedszkolu. Byłam przebrana za lisa, o czym świadczył ogon przyczepiony do rajstop. Obawiam się, że będzie mi trudno osiągnąć podobnie wspaniały efekt po tylu latach. Poza tym nie wiem, czy twórca może być jednocześnie tworzywem, że zacytuję klasyka ;)
pablo
Posty: 616
Rejestracja: 30 lis 2009, o 14:17
Kontakt:

Re: Niech żyje bal!

Post autor: pablo »

Varia pisze:Obawiam się, że będzie mi trudno osiągnąć podobnie wspaniały efekt po tylu latach.
Trochę więcej optymizmu, na pewno się uda! No chyba, żeby się nie udało...
pablo
Posty: 616
Rejestracja: 30 lis 2009, o 14:17
Kontakt:

Re: Niech żyje bal!

Post autor: pablo »

Kilka dni temu wysłałem maila z informacją o balu, ale efekt mizerny :(. Nikt się nie dopisał. Na razie zatem bal stoi pod takim oto znakiem :?:
pablo
Posty: 616
Rejestracja: 30 lis 2009, o 14:17
Kontakt:

Re: Niech żyje bal!

Post autor: pablo »

Zapisy się lekko zdynamizowały. Bal można ustawić pod innym znakiem. Na przykład takim :geek: Albo takim 8-)
edka
Posty: 11
Rejestracja: 16 lis 2010, o 12:40
Kontakt:

Re: Niech żyje bal!

Post autor: edka »

Bardzo mnie ten dynamiczny przyrost balowiczów cieszy, gdyż poczyniłam wstępne poszukiwania stroju balowego :D
Jeszcze zastanawiam się czy pójść w dziką naturę ( jakieś zwierzątko ), czy jedynie w naturę ( Ewa opleciona lianą ), czy może coś z miejskich klimatów ( biedronka ), a może .............. ;)
Menu mam już opracowane, i to z % i bez. :P
pablo
Posty: 616
Rejestracja: 30 lis 2009, o 14:17
Kontakt:

Re: Niech żyje bal!

Post autor: pablo »

Proponuję iść w naturę ;) . Już mogę chyba z ograniczoną odpowiedzialnością potwierdzić, że bal robimy. Przedsięwzięcie to jest ze wszech miar ryzykowne, ale jak mówiła była żona Cezarego Pazury Weronika W. - kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana (no i potem zatrzymało ją CBA). Szampana można oczywiście przynieść, a za agentów CBA można się przebrać.
adam
Posty: 38
Rejestracja: 11 lis 2010, o 14:29
Kontakt:

Re: Niech żyje bal!

Post autor: adam »

A oprawa muzyczna w jakich klimatach będzie ?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość