GWP

Opinie i komentarze na temat wykładów (wykładowców również), warsztatów i innych zajęć organizowanych przez Akademię 30+

Moderator: pablo

Gosia
Posty: 56
Rejestracja: 1 gru 2009, o 21:36
Kontakt:

GWP

Post autor: Gosia »

Jak Wam się podobała reklama ksiazki pani Majewskiej - Opiełki?
Wylączyłam się po 20 minutach, więc nie do końca jestem przekonana do tresci zawartej w książce: Jak mówić aby nas słuchano...
Ale może mam ostatnio słabą koncentrację:)
"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
jagat
Posty: 34
Rejestracja: 2 gru 2009, o 15:32
Kontakt:

Re: GWP

Post autor: jagat »

Po pierwsze sprawdzam, czy umiem coś wrzucić na forum :) To mój pierwszy raz w ogóle :)
Wykład pani Iwony zrobił na mnie dobre wrażenie, choć nie usłyszałam niczego nowego, może dlatego, że zaglądałam już do jej książek. Bardziej ciekawiła mnie ona sama, niż to, co powie i nie zawiodłam się. Sprawia wrażenie bardzo ciepłej osoby, która jednakże wie, czego chce i potrafi to dostać.
Anna
Posty: 117
Rejestracja: 2 gru 2009, o 16:08
Kontakt:

Re: GWP

Post autor: Anna »

Gosia pisze:Jak Wam się podobała reklama ksiazki pani Majewskiej - Opiełki?
Wylączyłam się po 20 minutach, więc nie do końca jestem przekonana do tresci zawartej w książce: Jak mówić aby nas słuchano...
Ale może mam ostatnio słabą koncentrację:)
:D nie wiem jak mogłaś się wyłączyć , skoro co jakiś czas elektryzowały nas osobliwe pytania-uwagi pewnego oryginalnego osobnika, który chyba przez pomyłkę zabłądził na to spotkanie.
Co do wykładu - dla mnie był pouczający, ponieważ temat jest mi niemal całkowicie obcy a od jakiegoś czasu interesujący.
jagat pisze: Po pierwsze sprawdzam, czy umiem coś wrzucić na forum :) To mój pierwszy raz w ogóle :)
W takim razie gratuluję inauguracji - dobra robota! :)
Rybka
Posty: 19
Rejestracja: 2 gru 2009, o 12:43
Kontakt:

Re: GWP

Post autor: Rybka »

Uwagi osobnika byly na pierwszym wykladzie a na tym już obnika nie zauważyłam:)
Gosia
Posty: 56
Rejestracja: 1 gru 2009, o 21:36
Kontakt:

Re: GWP

Post autor: Gosia »

Słynny "osobnik" był na wykladzie w GWP na Bema na temat faktów i mitów w psychologii:)

Teraz też go nie zauwazyłam, a na pewno skupiłabym się na NIM:)
"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Anna
Posty: 117
Rejestracja: 2 gru 2009, o 16:08
Kontakt:

Re: GWP

Post autor: Anna »

Aj, przepraszam, to znaczy, że pomyliłam spotkania. To wiele wyjaśnia - facet był denerwujący, więc umiejętność wyłączenia się w takich warunkach świadczyłaby o wyjątkowo spokojnym usposobieniu . Takie opanowanie od zawsze mi imponuje. ;)
koszmarektom
Posty: 5
Rejestracja: 14 gru 2009, o 20:50
Kontakt:

Re: GWP

Post autor: koszmarektom »

Wykład był dobrą reklamą książki. Prowadząca wydaje się być miłą i otwartą osobą z ogromnym doświadczeniem i wiedzą. Jednakże zastanawia mnie, czy poradziłaby sobie w sytuacji, w której musiałaby coś przekazać, a nikt nie chciałby Jej słuchać - to takie pytanie na marginesie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość