Koncert/prof. Piotr Sutt

Opinie i komentarze na temat wykładów (wykładowców również), warsztatów i innych zajęć organizowanych przez Akademię 30+

Moderator: pablo

pablo
Posty: 616
Rejestracja: 30 lis 2009, o 14:17
Kontakt:

Koncert/prof. Piotr Sutt

Post autor: pablo »

Jestem pod wrażeniem młodych artystów i rzecz jasna Profesora również. Muzyka Saint-Saensa bardzo piękna, zwłaszcza części Akwarium, Ptaszarnia, Łabędź i Finał. Ale jeszcze większe wrażenie zrobiła na mnie Orawa Wojciecha Kilara.
I na moim niespełna 5-letnim synku Antosiu również :o
- Tato, ta muzyka bardziej mi się podoba. To jest moja ulubiona - Antoś wyraźnie się ożywił, gdy skrzypce zaczęły wygrywać góralskie dźwięki.
A gdy po koncercie jedna z pań pochwaliła go, że był taki dzielny, bo wytrzymał 1,5 godz. na sali koncertowej, Antoś odpowiedział:
- Tak, i nawet nie zasnąłem!
No to koncert naprawdę musiał być udany ;)
Żałuję jedynie, że przyszło tak niewielu słuchaczy :cry:
beatak
Posty: 3
Rejestracja: 8 gru 2009, o 16:50
Kontakt:

Re: Koncert/prof. Piotr Sutt

Post autor: beatak »

....absolutnie SUPER koncert....niesamowicie zdolna młodzież....a prof. Sutt....cóż....zaraża....dziękujemy Ci Akakdemio30!
bianka
Posty: 244
Rejestracja: 1 gru 2009, o 21:12
Kontakt:

Re: Koncert/prof. Piotr Sutt

Post autor: bianka »

Doskonały koncert! Fantastyczni muzycy! Jestem zachwycona!
Może by tak bardziej regularnie odwiedzać Szkołę Muzyczną?

Antoni zastosował w praktyce kryteria pana Owczarskiego - nie zasnął na początku i okazało się, że warto było doczekać końca! :lol: Ale i tak aplauz za wytrwałość!
malgosia
Posty: 1
Rejestracja: 9 gru 2009, o 20:33
Kontakt:

Re: Koncert/prof. Piotr Sutt

Post autor: malgosia »

Choć minęło już parę dni nadal jestem pod wrażeniem :D Przepiękny koncert w wykonaniu młodych artystów pod batutą P.Piotra.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość