warsztaty psychologiczne pod przewodem dr. Szulca :)

Opinie i komentarze na temat wykładów (wykładowców również), warsztatów i innych zajęć organizowanych przez Akademię 30+

Moderator: pablo

jagat
Posty: 34
Rejestracja: 2 gru 2009, o 15:32
Kontakt:

warsztaty psychologiczne pod przewodem dr. Szulca :)

Post autor: jagat »

Jak się Wam podobały dzisiejsze warsztaty?
Ja się dobrze bawiłam i odkryłam, że wyglądam przed kamerą ciut lepiej niż mi się wcześniej wydawało :lol: Jednak nie mogę powiedzieć, żebym się czegoś nauczyła.
Natomiast po raz kolejny potwierdziło się jedno: na zajęcia akademii uczęszcza mnóstwo świetnych ludzi, którzy mają fantastyczne pomysły i lubią się śmiać. Te nasze spotkania są olbrzymią wartością samą w sobie :P
Gosia
Posty: 56
Rejestracja: 1 gru 2009, o 21:36
Kontakt:

Re: warsztaty psychologiczne pod przewodem dr. Szulca :)

Post autor: Gosia »

Hej ho :)

A ja sobie tak myślę, że przećwiczylismy teorię w praktyce i wedle chetnie wezmę udział w konkursie dla 10 osób zorganizowany przez grupę nr 5 (2 grupa), dam radę poniżej 3 godzin!!!!!
"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Rybka
Posty: 19
Rejestracja: 2 gru 2009, o 12:43
Kontakt:

Re: warsztaty psychologiczne pod przewodem dr. Szulca :)

Post autor: Rybka »

No no! lepiej nie:) chcemy Cię zobaczyć na następnym wykładzie:) Ale scenka była super :D
pablo
Posty: 616
Rejestracja: 30 lis 2009, o 14:17
Kontakt:

Re: warsztaty psychologiczne pod przewodem dr. Szulca :)

Post autor: pablo »

jagat pisze:Natomiast po raz kolejny potwierdziło się jedno: na zajęcia akademii uczęszcza mnóstwo świetnych ludzi, którzy mają fantastyczne pomysły i lubią się śmiać. Te nasze spotkania są olbrzymią wartością samą w sobie
Potencjał zabawowy jest, to bez wątpienia :D Scenki wyszły świetnie. Zaskoczyło mnie, że nikt nie miał problemów z występem przed kamerą.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość