Semestr letni

Opinie i komentarze na temat wykładów (wykładowców również), warsztatów i innych zajęć organizowanych przez Akademię 30+

Moderator: pablo

bianka
Posty: 244
Rejestracja: 1 gru 2009, o 21:12
Kontakt:

Semestr letni

Post autor: bianka »

Krótki trochę, ale jaki!!!
Prof. Środa i prof. Mikołejko nie wymagają żadnych rekomendacji ... Podobnie jak dr Friedrich i prof. Sutt :)
Dariusza Bugalskiego większość z nas zna pewnie z Trójki, więc też raczej nikogo nie będzie trzeba specjalnie namawiać.
Zaś wykład Tomasza Stawiszyńskiego wszystkim niezdecydowanym polecam bardzo gorąco. Już go wysłuchałam, niestety, tylko "on line", więc z przyjemnością przyjdę na wersję "live" :)
pablo
Posty: 616
Rejestracja: 30 lis 2009, o 14:17
Kontakt:

Re: Semestr letni

Post autor: pablo »

Krótki, bo nie ma jeszcze programu saloniku literackiego, wycieczki do Amsterdamu i Sandomierza, i wykładu matematycznego, który odbędzie się 9 lub 11 maja.
Myślałem, że już zacznę od dzisiaj zbierać zapisy na wycieczkę do Amsterdamu, ale nie dostałem jeszcze programu od dr. Jacka Friedricha :( . W każdym razie wyjeżdżamy 29 kwietnia o 17.00, a wracamy 4 maja około północy. W drodze do Amsterdamu będziemy nocować w Berlinie, a w drodze powrotnej zatrzymamy się noc w Dessau, co ucieszy zapewne miłośników Bauhausu ;) (ja w każdym razie na to Dessau się cieszę).

Szczegóły wycieczki do Sandomierza z prof. Zbigniewem Mikołejką przedstawię zapewne w maju.

Mam jeszcze taki pomysł (którego nie można od kilku zrealizować), aby wybrać się wspólnie do Teatru Polskiego w Bydgoszczy, bo grają tam naprawdę świetne przedstawienia. Może w tym semestrze się wreszcie uda.

A na koniec zrobimy jeszcze ognisko albo spływ kajakowy. Albo jedno i drugie. I to by było na tyle.
bianka
Posty: 244
Rejestracja: 1 gru 2009, o 21:12
Kontakt:

Re: Semestr letni

Post autor: bianka »

Semestr się wydłużył w trakcie pisania postu :)
Mój podskórny system szybkiego reagowania na zmiany zawartości strony Akademii, oraz trudny do poskromienia odruch wypowiedzi na forum spowodowały mały falstart, więc poza salonami literackimi i eskapadami w teren, nie uwzględniłam seksu i pań od matematyki...
Dwa ostatnie uwzględnię z pewnością :) Eskapady też!
Jeszcze raz polecam Tomasza Stawiszyńskiego, zaś kamyczki węgielne pod kapliczki wyznania Mikołejkowego układam dyskretnie, lecz z oddaniem, na jakie stać tylko niedowiarków i poszukiwaczy :)
Milionis
Posty: 518
Rejestracja: 20 cze 2013, o 14:11
Kontakt:

Re: Semestr letni

Post autor: Milionis »

Teatr Polski!! z Bydgoszczy.Zgłaszam też zainteresowanie bydgoską Opera Nova.Pasuje do cyklu profesora Sutta.A czy z eskapad przewidziane są "mega spacerki" z Panem Kamilem?Takie pomysły na kolejne semestry A30.
pablo
Posty: 616
Rejestracja: 30 lis 2009, o 14:17
Kontakt:

Re: Semestr letni

Post autor: pablo »

Jakiś mega spacerkiem z Kamilem możemy zrobić, ale to na wiosnę, w zimie się nigdzie nie ruszam. Dzisiaj Kamil broni pracy magisterskiej (PG), trzymajcie kciuki.
bianka
Posty: 244
Rejestracja: 1 gru 2009, o 21:12
Kontakt:

Re: Semestr letni

Post autor: bianka »

I jak poszło?
Myślę, że po myśli :)
Ale na ekskursję morderczą jakby co, nie pofatyguję się :) życząc powodzenia szaleńcom-zapaleńcom :)
pablo
Posty: 616
Rejestracja: 30 lis 2009, o 14:17
Kontakt:

Re: Semestr letni

Post autor: pablo »

Zdał :D.
Ekskursję zrobimy nocną, żeby nie było za łatwo.
bianka
Posty: 244
Rejestracja: 1 gru 2009, o 21:12
Kontakt:

Re: Semestr letni

Post autor: bianka »

Zuch! Gratulacje!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość