Velasquez

Opinie i komentarze na temat wykładów (wykładowców również), warsztatów i innych zajęć organizowanych przez Akademię 30+

Moderator: pablo

pablo
Posty: 616
Rejestracja: 30 lis 2009, o 14:17
Kontakt:

Velasquez

Post autor: pablo »

Pierwszy wykład, na którym mnie nie było od ponad trzech lat :(. Ale nie dałbym rady, złapałem jakiegoś wirusa od dzieciaków.
Ten cykl wykładów monograficznych utrafił w żywotne potrzeby słuchaczy, dlatego będziemy takie wykłady kontynuować. Może dr Friedrich zdradził wczoraj nazwiska malarzy, którymi będziemy się zajmować w przyszłym semestrze? (mnie się nie udało jeszcze tej informacji wyciągnąć :(). Wstępnie umówiliśmy się, że będzie Vermeer i Caravaggio. Ten trzeci jest na razie wielką niewiadomą.
bianka
Posty: 244
Rejestracja: 1 gru 2009, o 21:12
Kontakt:

Re: Velasquez

Post autor: bianka »

Jak to już nieraz bywało - powstał szereg pomysłów na kolejne cykle :) i wszystkie warte realizacji :!: Z góry się zapisuję.
Nie padła jeszcze propozycja wycieczki muzealnej do Londynu, ale kwiecień za pasem!
Panie Pablu! Pan się trzyma!
pablo
Posty: 616
Rejestracja: 30 lis 2009, o 14:17
Kontakt:

Re: Velasquez

Post autor: pablo »

bianka pisze:Nie padła jeszcze propozycja wycieczki muzealnej do Londynu, ale kwiecień za pasem!
Londyn? Super pomysł! Wchodzę w to 8-). Ale nie w najbliższym semestrze, w maju jedziemy do Lwowa. Może na jesień?
bianka
Posty: 244
Rejestracja: 1 gru 2009, o 21:12
Kontakt:

Re: Velasquez

Post autor: bianka »

Wrzesień, albo październik, to dobry termin!
(ale tym razem poleci wesoły samolot :mrgreen: )
jakilcz
Posty: 6
Rejestracja: 12 sty 2010, o 11:56
Kontakt:

Re: Velasquez

Post autor: jakilcz »

No to dla tych którzy chcą jeszcze popodziwiać formę malarską polecam stronę:
http://www.googleartproject.com/
pięknie sfotografowane dzieła sztuki, można powiększać i powiększać!
bianka
Posty: 244
Rejestracja: 1 gru 2009, o 21:12
Kontakt:

Re: Velasquez

Post autor: bianka »

jakilcz pisze:No to dla tych którzy chcą jeszcze popodziwiać formę malarską polecam stronę:
http://www.googleartproject.com/
pięknie sfotografowane dzieła sztuki, można powiększać i powiększać!
strona fantastyczna!
Słyszałam niedawno na antenie pewnego radia rozmowę, w której ktoś stwierdził, że ta możliwość powiększania, to taki nieistotny i nikomu nieprzydatny gadżet :!: :?: :!:
o! jakże się, nieszczęsny, myli :lol: :!:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość