I po balu...

Opinie i komentarze na temat wykładów (wykładowców również), warsztatów i innych zajęć organizowanych przez Akademię 30+

Moderator: pablo

pablo
Posty: 616
Rejestracja: 30 lis 2009, o 14:17
Kontakt:

I po balu...

Post autor: pablo »

Stroje były fantastyczne, jedzenie pyszne, alkohole odpowiednio mocne, a muzyka skoczna, tak że mam nadzieję, że bawiliście się nie najgorzej? Czas jakoś błyskawicznie upływał, ledwo zmieściliśmy w programie dwie atrakcje wątpliwej jakości (konkurs "Szansa na sukcesik" i wybór Królowej i Króla Balu). A propos. Odtworzyłem nagrania, które poczyniłem w trakcie i z przerażeniem odkryłem, że jestem całkowicie pozbawiony muzycznego słuchu (a całem życie sądziłem inaczej). Nie wiem jeszcze, ale w związku z tym chyba nie przyjdę na warsztaty prof. Sutta :( .

Nadmieńmy gwoli formalności, że Królową Balu została Monika (wampirzyca), a Królem - Adam (wyglądał trochę jak wokalista zespołu Boney M.).

Była prośba, aby podać wszystkie przepisy na sałatki, tak więc wrzucajcie to na forum (śledź mniej awanturujący się, bo pod krawatem - super!).
Znalazłem dwie nagrody-czekolady i damskie okulary (na moje oko plusy, ok. 2 dioptrii, czarno-czerwone).

A Bal wymyśliła Ania (przebrana była za superwoman).

Zresztą cokolwiek by się dla Was nie wymyśliło i tak się uda. Wyłącznie Wasza w tym zasługa.
adam
Posty: 38
Rejestracja: 11 lis 2010, o 14:29
Kontakt:

Re: I po balu...

Post autor: adam »

Kochani Pablo sie wpisał, tradycji stało sie zadość więc do klawiatur i proszę pisać i pisać i pisać
było bardzo sympatycznie , trochę krótko ;) , stroje wymyślne,
kilka osób robiło fotki, ja rónież i tak myślę że przydał by sie jakiś punk wymiany tych fotek :)

pozdrawiam wszystkich uczestników balu
kartka
Posty: 21
Rejestracja: 29 kwie 2010, o 21:25

Re: I po balu...

Post autor: kartka »

Bawiłam się fantastycznie :) Czas minął nie wiadomo kiedy! Wytańczyłam się za wszystkie czasy (te byłe czasy, kiedy nie chodziłam na imprezy, bo jakoś nie było gdzie i w ogóle..., ale - mam nadzieję - nie za przyszłe czasy, bo w przyszłości to ja chcę częściej na takie bale chodzić!) A jak się ludzie fantastycznie poprzebierali :D Było super! Pozdrawiam wszystkich Balouczestników ;)
Rybka
Posty: 19
Rejestracja: 2 gru 2009, o 12:43
Kontakt:

Re: I po balu...

Post autor: Rybka »

Bardzo sympatycznie było, tylko żałuję, że musieliśmy wyjść wcześniej, bo nie przewidzieliśmy, że imprezka potrwa dłużej niż do 24tej... No właśnie do której się bawiliście?
pablo
Posty: 616
Rejestracja: 30 lis 2009, o 14:17
Kontakt:

Re: I po balu...

Post autor: pablo »

Zakończyliśmy o 1.00. Energia do zabawy jeszcze była, ale panie sprzątające już były w blokach startowych. Na rano trzeba było oporządzić salę.
Qami
Posty: 1
Rejestracja: 14 lut 2011, o 12:04
Kontakt:

Re: I po balu...

Post autor: Qami »

Witam,
No prosze, mi też nie wiadomo kiedy czas minął na balu, dobrze się bawiłam a tu raptem była informacja o ostatnich minutach :)

Czy już wiadomo coś o miejscu wymiany fotek? Proszę odezwijcie się ludzie którzy pstrykali fotki!

Qami
kartka
Posty: 21
Rejestracja: 29 kwie 2010, o 21:25

Re: I po balu...

Post autor: kartka »

Jeśli chodzi o fotki, to mam taki pomysł, żeby skorzystać ze strony picasa.google.com. Jedna osoba (mogę to być ja :)) utworzy pierwszy folder ze zdjęciami. Potem każdemu, kto ma zdjęcia, udostępnię login i hasło (mailowo), żeby mógł utworzyć kolejny folder, ze swoimi zdjęciami. A do publicznej wiadomości podamy link dla oglądaczy. Może tak być? Pozdrawiam :)
pablo
Posty: 616
Rejestracja: 30 lis 2009, o 14:17
Kontakt:

Re: I po balu...

Post autor: pablo »

Ja w innej sprawie. Zdaje się, że ta druga czekolada, którą znalazłem, należy do Adama, naszego Króla Balu.
Przyniosę ją na warsztaty muzyczne w sobotę.
adam
Posty: 38
Rejestracja: 11 lis 2010, o 14:29
Kontakt:

Re: I po balu...

Post autor: adam »

całe szczęście że sie znalazła , bo pierwsze pytanie jakie usłyszałem w niedzielę to : a gdzie masz nagrodę? gdzie czekolada? sam zjadłeś ? zgubiłeś ?
a tu się zguba odnalazła :)
i pewnie będzie jeszcze lepiej smakować :)

a coś mi sie wydaje że pewna pani to dwie czekolady wygrała :)
kartka
Posty: 21
Rejestracja: 29 kwie 2010, o 21:25

Re: I po balu...

Post autor: kartka »

Utworzyłam konto do wrzucania zdjęć i pierwszy folder. Zdjęcia można oglądać tu:
https://picasaweb.google.com/1077032464 ... cLpkP-nlgE
Jutro Pablo roześle wszystkim Balouczestnikom login i hasło do tego konta i będziecie mogli dołączać kolejne foldery ze zdjęciami.
Pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość