Majówka lub coś w tym stylu

Tu zamieszczamy wszystko, co nie pasuje do dwóch pozostałych działów

Moderator: pablo

pablo
Posty: 616
Rejestracja: 30 lis 2009, o 14:17
Kontakt:

Majówka lub coś w tym stylu

Post autor: pablo »

Podrzucam jeszcze jeden pomysł do przemyślenia (wykorzystam to, że przedświąteczny i świąteczny czas sprzyja przemyśleniom), a mianowicie majówka (lub coś w tym stylu), czyli impreza towarzysko-integracyjna w formie luźniejszej na świeżym powietrzu.
A że ma być to impreza dla słuchaczy Akademii 30+, to trzeba by ją obudować jakimiś działaniami artystycznymi. Może ktoś gra na jakimś instrumencie, śpiewa, tańczy, chodzi po linie lub rozżarzonych węglach, ewentualnie połyka noże?
Rybka
Posty: 19
Rejestracja: 2 gru 2009, o 12:43
Kontakt:

Re: Majówka lub coś w tym stylu

Post autor: Rybka »

Bardzo fajny pomysł - jestem za!
Gosia
Posty: 56
Rejestracja: 1 gru 2009, o 21:36
Kontakt:

Re: Majówka lub coś w tym stylu

Post autor: Gosia »

Jestem ZA! Jednak nie chodzę po rozżarzonym weglu i nie skaczę nad ogniskiem....
"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
bianka
Posty: 244
Rejestracja: 1 gru 2009, o 21:12
Kontakt:

Re: Majówka lub coś w tym stylu

Post autor: bianka »

Tego mi było brak!
Wreszcie się dowiem, kim są Rybka, Gosia i inni :)

Mam taki pomysł, żeby popróbować jazdy na TRIKKE (zwanej "Trajką")
Na stronie: http://poland.trikke-europe.com/home.po.php jest kontakt do wielkiego entuzjasty tego sportu, Tomasza Dziedzica, który organizuje trajkowe imprezy w całej Polsce (i nie tylko), może chciałby pomóc...
A tu : http://www.trikke.pl znalazłam wypożyczalnię trajek w Gdyni.
Może w Akademii są jacyś trajkarze...

Do nauki jazdy na trajce potrzebny jest kawałek płaskiego, równego, utwardzonego terenu (najlepiej parking asfaltowy albo z kostki bezfugowej)
Nie jest to takie proste, ani bezwysiłkowe, jak się wydaje po obejrzeniu filmów, ale ma masę zalet (i ciekawie wygląda ;) )
A jak się człowiek trochę zmęczy, to potem z przyjemnością się pointegruje :D
Gosia
Posty: 56
Rejestracja: 1 gru 2009, o 21:36
Kontakt:

Re: Majówka lub coś w tym stylu

Post autor: Gosia »

Głosuję na TRIKKE:) Obejrzałam link i jestem ZA, a nawet Przeciw!
"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
gamma
Posty: 4
Rejestracja: 10 gru 2009, o 19:52
Kontakt:

Re: Majówka lub coś w tym stylu

Post autor: gamma »

Witam
pisze pierwszy raz - może się uda.
Pomysł jest przedni.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów(?) :)
Anna
Posty: 117
Rejestracja: 2 gru 2009, o 16:08
Kontakt:

Re: Majówka lub coś w tym stylu

Post autor: Anna »

przejrzałam stronkę, wygląda doskonale. :)
dorota
Posty: 1
Rejestracja: 8 sty 2010, o 11:36
Kontakt:

Re: Majówka lub coś w tym stylu

Post autor: dorota »

Jak ktos lubi aktywnie spedzac czas, to ja zapraszam do rekreacyjnego plywania na Lodziach Smoczych. Plywamy w urokliwym miejscu starego miasta Gdanska, po Motlawie. Tutaj tez sa organizowane zawody. Moze w ramach Akademii znajdzie sie 20 osob, ktore beda miely ochote wystartowac w Regatach, jako Osada pod nazwa "AKADEMIA30+". Zapraszam.
bianka
Posty: 244
Rejestracja: 1 gru 2009, o 21:12
Kontakt:

Re: Majówka lub coś w tym stylu

Post autor: bianka »

Maj się zbliża!
Drążąc temat trajkowy dowiedziałam się co następuje:
- koszt wypożyczenia 60,-/ sztukodobę
- byłaby szansa na wypożyczenie ok. 6 trajek (+moja 1) i na pomoc w nauce jazdy - 8. lub 15. maja (1-3 maja są już zarezerwowane)
7 trajek to niewiele, ale jestem w kontakcie z wypożyczalnią i może się uda ściągnąć jeszcze kilka z innych miast.
Musiałabym wiedzieć już na pewno kiedy będzie majówka i ilu jest chętnych do jazdy.
(i to nie jest "wycieczka do Lwowa" :lol: )
pablo
Posty: 616
Rejestracja: 30 lis 2009, o 14:17
Kontakt:

Re: Majówka lub coś w tym stylu

Post autor: pablo »

Znajomi polecili mi fajne miejsce na ognisko (w Gdańsku Oliwie, polana w okolicach Dworu Oliwskiego). Można tam bez problemu dojechać samochodem (z kapcia to jest kawał drogi).
Proponowałbym, aby majówkę zorganizować w piątek (14 maja). Dobrze by było przywieźć ze sobą jakieś drzewo (żeby nie robić wycinki lasu). No i zapałki ;)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość