Majówka lub coś w tym stylu

Tu zamieszczamy wszystko, co nie pasuje do dwóch pozostałych działów

Moderator: pablo

bianka
Posty: 244
Rejestracja: 1 gru 2009, o 21:12
Kontakt:

Re: Majówka lub coś w tym stylu

Post autor: bianka »

Wygląda na to, że nici z majówki (tej 14-go przynajmniej)
A może takie nieoficjalne zakończenie roku przy ognisku zrobić?
18 czerwca, w piątek, po koncercie?
Ponieważ (niestety!) nie wszyscy zaglądają na forum, może by ogłosić po najbliższym wykładzie, że jest taka propozycja.
"Fale mózgowe" powinny przyciągnąć rzesze słuchaczy - będzie okazja :D
pablo
Posty: 616
Rejestracja: 30 lis 2009, o 14:17
Kontakt:

Re: Majówka lub coś w tym stylu

Post autor: pablo »

Po koncercie to już będzie za późno. Zanim się zbierzemy, wyjedziemy z Gdańska... (bo koncert odbędzie w szkole muzycznej).
Między ostatnim wykładem (prof. Izdebskiego) a zakończeniem roku są prawie trzy tygodnie przerwy. Zrobimy ognisko w pierszej połowie czerwca. W przyszłym tygodniu będę znał już jakieś szczegóły. Roześlę informację mailem.
bianka
Posty: 244
Rejestracja: 1 gru 2009, o 21:12
Kontakt:

Re: Majówka lub coś w tym stylu

Post autor: bianka »

Bardzo fajnie!
Może tym razem zechcemy się sobie wszyscy przedstawić :D (a nie jak w autobusie...)
pablo
Posty: 616
Rejestracja: 30 lis 2009, o 14:17
Kontakt:

Re: Majówka lub coś w tym stylu

Post autor: pablo »

Data i miejsce są już ustalone.

2 czerwca (środa), wiata Borodziej (między Oliwą a Sopotem), godz. 19.00-23.00 (chyba 4 godziny nam wystarczą :D).
Zdecydowałem się jednak na "legalne" miejsce. Wada tego wariantu jest taka, że impreza będzie płatna (20 zł; bo trzeba opłacić miejsce, drewno i podstawowy catering tzw. szkolny :D). A zaleta - że nikt nas stamtąd nie wyrzuci i nie wlepi mandatu lub kary.

Liczę na to, że frekwencja dopisze (myślę, że wycieczkowicze zjawią sie w komplecie lub prawie w komplecie ;).
A że będzie fajnie i wesoło, to ani przez chwilę nie wątpię :lol:.
3 czerwca jest dniem wolnym (Boże Ciało), myślę, że to też wpłynie pozytywnie na frekwencję.
bianka
Posty: 244
Rejestracja: 1 gru 2009, o 21:12
Kontakt:

Re: Majówka lub coś w tym stylu

Post autor: bianka »

Będę jechała na majówkę samochodem z Gdyni-Obłuża - mam 2 wolne miejsca, oczekuję propozycji :D
pablo
Posty: 616
Rejestracja: 30 lis 2009, o 14:17
Kontakt:

Re: Majówka lub coś w tym stylu

Post autor: pablo »

bianka pisze:Będę jechała na majówkę samochodem z Gdyni-Obłuża - mam 2 wolne miejsca, oczekuję propozycji :D
Chciałbym, żebyśmy wyruszyli wspólnie spod Uniwersytetu (o 18.30). Osoby bez samochodu mogłyby mieć problem, żeby dojechać do Borodzieja.
jagat
Posty: 34
Rejestracja: 2 gru 2009, o 15:32
Kontakt:

Re: Majówka lub coś w tym stylu

Post autor: jagat »

pablo pisze:
Chciałbym, żebyśmy wyruszyli wspólnie spod Uniwersytetu (o 18.30). Osoby bez samochodu mogłyby mieć problem, żeby dojechać do Borodzieja.
Ha, a my - osoby bez samochodu - sprawdziliśmy już mapę Trójmiasta i połączenia autobusowe. Dojechać można w pobliże, a potem się przespacerować. Mamy już nawet spisane godziny odjazdów autobusów tam i z powrotem.
pablo
Posty: 616
Rejestracja: 30 lis 2009, o 14:17
Kontakt:

Re: Majówka lub coś w tym stylu

Post autor: pablo »

Kto chciałby pojechać autobusem, to oczywiście może. Kar za to nie będzie :D.
bianka
Posty: 244
Rejestracja: 1 gru 2009, o 21:12
Kontakt:

Re: Majówka lub coś w tym stylu

Post autor: bianka »

pablo pisze:Chciałbym, żebyśmy wyruszyli wspólnie spod Uniwersytetu (o 18.30). Osoby bez samochodu mogłyby mieć problem, żeby dojechać do Borodzieja.
Oczywiście, bardzo słusznie, będę pod Uniwersytetem, ale już 1 pasażerkę mam z Gdyni :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość