Wycieczka do Krakowa

Tu zamieszczamy wszystko, co nie pasuje do dwóch pozostałych działów

Moderator: pablo

gamma
Posty: 4
Rejestracja: 10 gru 2009, o 19:52
Kontakt:

Re: Wycieczka do Krakowa

Post autor: gamma »

Jestem za !!!!!! :!: :!:
jakita
Posty: 1
Rejestracja: 6 sty 2010, o 15:54
Kontakt:

Re: Wycieczka do Krakowa

Post autor: jakita »

Witam,
I ja jestem za:)
Super pomysł !!!!!!!!!!!!!
Na tyle mnie to nakręciło, że wpisałam się na forum. Niezła adrenalina ....
gamma
Posty: 4
Rejestracja: 10 gru 2009, o 19:52
Kontakt:

Re: Wycieczka do Krakowa

Post autor: gamma »

Bardzo pozytywnia zadziałała na mnie ta propozycja.
Może udałoby się wkomponowac w ten pobyt również wizytę w "Piwnicy pod baranami" ;)
wirusek
Posty: 1
Rejestracja: 6 sty 2010, o 18:01
Kontakt:

Re: Wycieczka do Krakowa

Post autor: wirusek »

Oj, ja też chętnie bym się wybrała do Krakowa (z koleżanką ale to jeszcze do uzgodnienia ), jak najbardziej jestem za .
pablo
Posty: 616
Rejestracja: 30 lis 2009, o 14:17
Kontakt:

Re: Wycieczka do Krakowa

Post autor: pablo »

Jak na razie na wycieczkę do Krakowa zapisało się 48 osób, więc wygląda na to, że JEDZIEMY! :mrgreen:
O szczegółach będę na bieżąco informował.
pasiasta
Posty: 1
Rejestracja: 4 gru 2009, o 13:58
Kontakt:

Re: Wycieczka do Krakowa

Post autor: pasiasta »

Również jestem zainteresowana wycieczką do Krakowa ( 2 osoby )
Pozdr zimowo
jakilcz
Posty: 6
Rejestracja: 12 sty 2010, o 11:56
Kontakt:

Re: Wycieczka do Krakowa

Post autor: jakilcz »

ja tez bym z checia pojechal, z osoba towarzyszaca. Przy okazji witam wszystkich bo to moj pierwszy post.
pablo
Posty: 616
Rejestracja: 30 lis 2009, o 14:17
Kontakt:

Re: Wycieczka do Krakowa

Post autor: pablo »

Noclegi mamy wstępnie zarezerwowane w hotelu studenckim "Nawojka", bardzo blisko centrum, nawet nie trzeba korzystać z tramwaju.
Wyruszymy (autokarem) prawdopodobnie w nocy z czwartku na piątek, tak aby około południa być już w Krakowie. Na piątek wieczorem (około 18.00) planujemy jedno spotkanie na Wawelu (lub w okolicach, bo Wawel już będzie zamknięty). Wiem już z kim, ale jeszcze nie zdradzę nazwiska.
W sobotę rano (godz. 10.00) odwiedzimy Akademię 30+ w Krakowie. Poprosiłem Michała Rdzanka z Fundacji dla UJ, aby zaplanował w tym czasie jakiś wykład z historii sztuki. Być może, ale to nie jest pewne, uda się ten wykład zorganizować w Collegium Novum. Jeśli nie, to i tak sobie tę salę zobaczymy.
Po wykładzie krótka przerwa, a potem zwiedzanie Krakowa w towarzystwie... (już też mam kandydata, którego polecił nam dr Jacek Friedrich; szczegóły wkrótce). To będzie nasz główny wycieczkowy wykład.
Wieczorem wybierzemy się do Starego Teatru, a po spektaklu - część towarzysko-rozrywkowa (poprosiłem Michała, aby zarezerwował nam jakąś fajną knajpkę, na rynku albo na Kazimierzu).
Niedziela rano - zwiedzanie Kazimierza. Około 14.00 - powrót do Gdańska. Niestety już nic więcej wepchnąć się do programu wycieczki nie da :(
Jeśli chodzi o wyżywienie, to w "Nawojce" będziemy mieli zamówione śniadania (szwedzki stół), a pozostałe posiłki każdy sobie zorganizuje we własnym zakresie.
Gosia
Posty: 56
Rejestracja: 1 gru 2009, o 21:36
Kontakt:

Re: Wycieczka do Krakowa

Post autor: Gosia »

Może już jakieś wpłaty zaczniemy robić???
Chociaż w ratach:) "Stufkę" miesięcznie:))) Bo potem tak z dnia na dzień wyskoczyć w czterech "stufek" to dla niektórych ciężko bedzie wyskoczyć.

Poza tym wiedzielibysmy na 99% kto jedzie:)
"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
dankao
Posty: 2
Rejestracja: 23 sty 2010, o 09:05
Kontakt:

Re: Wycieczka do Krakowa

Post autor: dankao »

bardzo sie cieszę z tak fantastycznego pomysłu - zapisałam się od razu ale bardzo się boję ,ponieważ w tym roku czasowo nie daję rady pojawiać się zbyt często na wykładach a nie wiem jaka będzie rekrutacja na wyjazd do Krakowa .może kto pierwszy ten pojedzie a nie kto uczestniczy najczęściej
Jestem dobrej myśli
Miłego weekendu dla Pana Pawła ,który ma świetne pomysły i zapał aby je realizować
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość