Samopomoc transportowa

Uwagi, opinie, pochwały, pomysły, sugestie, skargi i zażalenia dotyczące organizacji zajęć w Akademii 30+

Moderator: pablo

pablo
Posty: 616
Rejestracja: 30 lis 2009, o 14:17
Kontakt:

Samopomoc transportowa

Post autor: pablo »

W zeszłym roku (a może i dwa lata temu?) próbowaliśmy uruchomić akcję "Samopomoc transportowa". Z grubsza polegało to na tym (to informacja dla nowych słuchaczy), że osoba, która miała wolne miejsce w samochodzie podwoziła po wykładzie do domu osoby niezmotoryzowane. To się nie za bardzo udało, ale chyba dlatego, że trudno było spotkać się osobom z samochodem z osobami bez samochodu (przed wykładem wywieszaliśmy na drzwiach listę, ale wpisywały się tam głównie osoby zmotoryzowane).
Może teraz, jak jest już forum, udałoby się do tej akcji wrócić? Chyba warto, zwłaszcza że wykłady zaczynają się o 18.30 i kończą się już dość późno. Poza tym wspólne powroty byłyby okazją do lepszego poznania się (a wśród słuchaczy Akademii 30+ jest naprawdę wiele ciekawych osób).
Od razu deklaruję, że prawie po każdym wykładzie jadę aż do Rumi (przez miasto) i mam jeszcze w aucie dwa wolne miejsca.

Pozdrawiam
bianka
Posty: 244
Rejestracja: 1 gru 2009, o 21:12
Kontakt:

Re: Samopomoc transportowa

Post autor: bianka »

Mam zwykle 2, czasem 3 wolne miejsca, na których wożę powietrze do Gdyni. Koniec trasy na Obłużu - zapraszam!
Gosia
Posty: 56
Rejestracja: 1 gru 2009, o 21:36
Kontakt:

Re: Samopomoc transportowa

Post autor: Gosia »

Jesli wracam do domu to mam 3 miejsca:) Koniec trasy wdzięczne Ujeścisko:) Po drodze odwożę Anię czyli trasa biegnie przez Orunię Górną, Łódzka i finito Piotrkowska.
Jest jedno ALE:)))) Tym autem też jeżdzi mój pies, stad porozrzucane zabawki, kocyki i inne gadżety:)
PS
Jutro jestesmy w Sopocie:)
"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Rybka
Posty: 19
Rejestracja: 2 gru 2009, o 12:43
Kontakt:

Re: Samopomoc transportowa

Post autor: Rybka »

Bardzo mi miło Gosiu, że mnie odwozisz do domku:)
Gosia
Posty: 56
Rejestracja: 1 gru 2009, o 21:36
Kontakt:

Re: Samopomoc transportowa

Post autor: Gosia »

A bardzo Cię proszę:) gdyby nie TY - nie wiedziałabym, że LIDLA macie:))))

Ile się mozna dowiedzieć o Gdańsku podczas samopomocy transportowej:)))
"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
szabaraja70
Posty: 3
Rejestracja: 9 gru 2009, o 08:25
Kontakt:

Re: Samopomoc transportowa

Post autor: szabaraja70 »

bianka pisze:Mam zwykle 2, czasem 3 wolne miejsca, na których wożę powietrze do Gdyni. Koniec trasy na Obłużu - zapraszam!
Też wracam na Obłuże i z przyjemnością zajmę jedno z wolnych miejsc. :)
Anna
Posty: 117
Rejestracja: 2 gru 2009, o 16:08
Kontakt:

Re: Samopomoc transportowa

Post autor: Anna »

jestem z Gdyni , chętnie skorzystam z możliwości zabrania się samochodem, bo zwłaszcza teraz wystawanie na peronie kolejki w deszczu lub mrozie nie jest miłe.
Muszę trafić na Morską a więc zadowala mnie zarówno kierunek Rumia jak i Obłuże, będę wdzięczna :D
pablo
Posty: 616
Rejestracja: 30 lis 2009, o 14:17
Kontakt:

Re: Samopomoc transportowa

Post autor: pablo »

Anna pisze:jestem z Gdyni , chętnie skorzystam z możliwości zabrania się samochodem, bo zwłaszcza teraz wystawanie na peronie kolejki w deszczu lub mrozie nie jest miłe.
Muszę trafić na Morską a więc zadowala mnie zarówno kierunek Rumia jak i Obłuże, będę wdzięczna :D
Zapraszam. Ze mną jest o tyle wygodnie i pewnie, że jestem na każdym wykładzie :D
bianka
Posty: 244
Rejestracja: 1 gru 2009, o 21:12
Kontakt:

Re: Samopomoc transportowa

Post autor: bianka »

Trzebaby to zorganizować. Proponuję, żeby wszyscy zainteresowani transportem i ci, którzy mają wolne miejsca w samochodach, spotykali się po wykładzie w umówionym miejscu - np przy szatni. Tam w mniejszej grupie będzie łatwiej się dogadać.
Anna
Posty: 117
Rejestracja: 2 gru 2009, o 16:08
Kontakt:

Re: Samopomoc transportowa

Post autor: Anna »

pablo pisze:
Zapraszam. Ze mną jest o tyle wygodnie i pewnie, że jestem na każdym wykładzie :D
Racja :lol: , bardzo dziękuję, czuję się zaproszona, wobec tego odezwę się na prv. :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość