Samopomoc transportowa

Uwagi, opinie, pochwały, pomysły, sugestie, skargi i zażalenia dotyczące organizacji zajęć w Akademii 30+

Moderator: pablo

pablo
Posty: 616
Rejestracja: 30 lis 2009, o 14:17
Kontakt:

Re: Samopomoc transportowa

Post autor: pablo »

bianka pisze:Trzebaby to zorganizować. Proponuję, żeby wszyscy zainteresowani transportem i ci, którzy mają wolne miejsca w samochodach, spotykali się po wykładzie w umówionym miejscu - np przy szatni. Tam w mniejszej grupie będzie łatwiej się dogadać.


Myślałem, że łatwiej będzie się dogadać i poumawiać indywidualnie na forum. Ale możemy dać taki komunikat po wykładzie. Może coś z tego wyjdzie.
dankao
Posty: 2
Rejestracja: 23 sty 2010, o 09:05
Kontakt:

Re: Samopomoc transportowa

Post autor: dankao »

jeżdżę sama ,wobec czego miejsca wolne są w samochodzie ,mogę zabierać aż do Rumi - niestety w tym roku mogę bywać tylko na wykładach ,jęzeli są w środy lub w piątki - ale zawsze chętnie zabiorę potrzebujących - mogę nawet zostawić tel żeby się umówić i być pewnym ciepłego powrotu 509974333
mrad
Posty: 1
Rejestracja: 5 lis 2010, o 12:01
Kontakt:

Re: Samopomoc transportowa

Post autor: mrad »

Choć akcja samopomocy transportowej od około roku nie jest "aktywna", wprost zapytam, czy mogłabym wracać po zajęciach z osobą, ktora jedzie w kierunku Sopotu??? Moj tel: 502236957.
bianka
Posty: 244
Rejestracja: 1 gru 2009, o 21:12
Kontakt:

Re: Samopomoc transportowa

Post autor: bianka »

Zapraszam!
Krzyknę po następnym wykładzie, to się znajdziemy.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość