adminowanie na FB

Uwagi, opinie, pochwały, pomysły, sugestie, skargi i zażalenia dotyczące organizacji zajęć w Akademii 30+

Moderator: pablo

Awari
Posty: 7
Rejestracja: 18 cze 2012, o 10:51
Kontakt:

adminowanie na FB

Post autor: Awari »

Chciałam uprzejmie zapytać, kto dał prawo Panu Michałowi Wojciechowskiemu do nadania mi bez pytania statusu administratora w grupie FB Akademii 30+...skoro sam nie umiał się zająć spamem na stronie to chciał to bez pytania zrzucić na kogoś, kto tam jeszcze zaglądał?! podziękowałam uprzejmie za tą wątpliwą przyjemność i odeszłam z grupy....strona grupowa na FB i tak nie była niczym innym jak spamowiskiem....nie oczekuję przeprosin, czy wyjaśnień, ale może mała dyskusja na temat sensowności trzymania tejże grupy na FB by się przydała....? po co to tam skoro niemal wyłącznie czekoladowe spamy, z rzadka coś wartego uwagi.....jakieś wątpliwej jakości warsztaty....typowa autopromocja.

może poprostu pozbądźmy się tej grupy skoro nic tam się nie dzieje?!
pablo
Posty: 616
Rejestracja: 30 lis 2009, o 14:17
Kontakt:

Re: adminowanie na FB

Post autor: pablo »

Kilka lat temu Michał Wojciechowski założył tę grupę na FB. Ja już tam prawie nie zaglądam. Akademia 30+ ma oficjalny profil na FB, gdzie pojawiają się zarówno zapowiedzi wykładów, jak też informacje ze świata nauki i wywiady z naukowcami, których mieliśmy przyjemność gościć w Akademii.

https://www.facebook.com/pages/Akademia ... 2665212574
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość