Wycieczka do Wiednia

Uwagi, opinie, pochwały, pomysły, sugestie, skargi i zażalenia dotyczące organizacji zajęć w Akademii 30+

Moderator: pablo

pablo
Posty: 584
Rejestracja: 30 lis 2009, o 14:17
Kontaktowanie:

Wycieczka do Wiednia

Postautor: pablo » 7 sty 2013, o 13:34

Ustaliłem już z dr. Jackiem Friedrichem termin naszej wycieczki do Wiednia :). Wycieczka odbędzie się w terminie 30.04-05.05, czyli od wtorku do niedzieli, z tym że tym razem wyjedziemy nie rano, jak zazwyczaj, ale późnym popołudniem
(o 17.30; wyjazd spod siedziby GWO na Przymorzu, czyli tak jak zwykle; na wtorek nie trzeba będzie więc brać urlopu).
Na noc z wtorku na środę zatrzymamy się prawdododobnie w Częstochowie, bo to jest mniej więcej połowa drogi między Gdańskiem a Wiedniem, a w środę rano po śniadaniu ruszymy do Wiednia (powinniśmy dotrzeć na 14.00, więc będziemy mieli jeszcze pół dnia). W Wiedniu spędzimy zatem pół środy (1 maja), cały czwartek (2 maja), cały piątek (3 maja) i pół soboty (4 maja). W sobotę po obiedzie wyjedziemy do Wrocławia, gdzie planuujemy dotrzeć na mniej więcej 22.00. We Wrocławiu przenocujemy i zostaniemy pół niedzieli (5 maja). Do Gdańska wyjedziemy po obiedzie, tak żeby dotrzeć najpóźniej na 22.00.
To będzie najdłuższa nasza wycieczka (5 noclegów). Koszt - w okolicach 1000 zł, ale to jest na razie bardzo wstępna kalkulacja oparta na moich szacunkach, a nie na konkretnych sumach za hotel czy autokar.
W wypadku większej liczby chętnych (jedziemy jednym autokarem), decydować będzie, tak jak zwykle, frekwencja na wykładach. Do końca semestru zostały jeszcze 2 wykłady, tak że można sobie bilans nieco poprawić. ;)

Wróć do „Sprawy organizacyjne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości