Wycieczka do Berlina

Uwagi, opinie, pochwały, pomysły, sugestie, skargi i zażalenia dotyczące organizacji zajęć w Akademii 30+

Moderator: pablo

pablo
Posty: 616
Rejestracja: 30 lis 2009, o 14:17
Kontakt:

Wycieczka do Berlina

Post autor: pablo »

Już wszystko jasne. Do Berlina jedziemy na początku maja (3-6.05).
Wystartujemy wcześnie rano w czwartek (ok.5.00), powrót w niedzielę, w godzinach nocnych. Wystarczy zatem tylko jeden dzień urlopu :).

Dyrektorem programowym wycieczki jest dr Jacek Friedrich, który oczywiście jedzie z nami (i to bynajmniej nie żart, choć od żartu wszystko się zaczęło; i tak pojechaliśmy do Lwowa, a teraz pojedziemy do Berlina), tak więc w Berlinie interesować nas będzie przede wszystkim architektura i malarstwo.

Szacunkowy koszt wycieczki: 800-1000 zł (koszt uzależniony jest przede wszystkim od ceny hotelu, bo w Berlinie spędzimy aż trzy noce).

W wypadku dużej liczby chętnych (a zdaje się nie będziemy mieli problemów z zapełnieniem autokaru), w pierwszej kolejności zapisywani będą słuchacze, którzy uczestniczyli w największej liczbie wykładów w roku akademickim 2011/2012. Takie rozwiązanie, mimo swoich wad, wydaje nam się najbardziej sprawiedliwe.
bianka
Posty: 244
Rejestracja: 1 gru 2009, o 21:12
Kontakt:

Re: Wycieczka do Berlina

Post autor: bianka »

Zaraz policzę kwity z wykładów! No, po prostu MUSZĘ jechać!
pablo
Posty: 616
Rejestracja: 30 lis 2009, o 14:17
Kontakt:

Re: Wycieczka do Berlina

Post autor: pablo »

Aby pojechać do Lwowa, wystarczyło być jedynie na trzech wykładach w całym roku. W wypadku Berlina trzy wykłady mogą nie wystarczyć, ale do maja kilka spotkań jeszcze będzie, można nadrobić zaległości.
Anna
Posty: 117
Rejestracja: 2 gru 2009, o 16:08
Kontakt:

Re: Wycieczka do Berlina

Post autor: Anna »

bianka pisze:Zaraz policzę kwity z wykładów! No, po prostu MUSZĘ jechać!
Mam sporo kwitów ale czy to wystarczy? Też muszę, muszę, nie mam wyjścia!
pablo
Posty: 616
Rejestracja: 30 lis 2009, o 14:17
Kontakt:

Re: Wycieczka do Berlina

Post autor: pablo »

Zaczyna się zbieranie kwitów. Nie wygląda to dobrze ;).
agat
Posty: 10
Rejestracja: 6 lut 2011, o 14:16
Kontakt:

Re: Wycieczka do Berlina

Post autor: agat »

Bardzo, bardzo chciałam pojechać ale z bólem serca muszę zrezygnować. :(
Wycieczka będzie na pewno dosyć intensywna a ja w maju nie dam rady się za grupą turlać.
Anna
Posty: 117
Rejestracja: 2 gru 2009, o 16:08
Kontakt:

Re: Wycieczka do Berlina

Post autor: Anna »

pablo pisze:Zaczyna się zbieranie kwitów. Nie wygląda to dobrze ;).
Zawsze dobrze jest miec mocne kwity. :) Przezorny zawsze ubezpieczony - to PRLowskie hasło nabiera właśnie nowego znaczenia.
Marta
Posty: 5
Rejestracja: 6 mar 2011, o 16:57
Kontakt:

Re: Wycieczka do Berlina

Post autor: Marta »

Pomysł i kierunek super! zapisałam się na "listę wstępną", ale u mnie w tym semestrze słabo z tymi kwitami (słaba synchronizacja zawodowo-akademiowa) :( , a w zeszłym roku (akademickim)było już tak pięknie... liczę na ostatnie miejsce w ostatniej chwili w nagłej rezygnacji "kogoś z kwitami".... to jedyna strategia "na szczęście" :)
pablo
Posty: 616
Rejestracja: 30 lis 2009, o 14:17
Kontakt:

Re: Wycieczka do Berlina

Post autor: pablo »

Marta pisze:zapisałam się na "listę wstępną", ale u mnie w tym semestrze słabo z tymi kwitami
Mimo że po IV RP zostało już tylko mgliste wspomnieniem, kwity mogą okazać się bardzo pomocne ;).

Na wycieczkę zapisało się już 95 osób (mimo że nie ma jeszcze programu :shock:), tak że są 2 osoby na jedno miejsce. Taka liczba chętnych gwarantuje, że wycieczka na pewno się odbędzie (w wypadku Lwowa mieliśmy bodajże w rezerwie 20 osób).
Przy konstruowaniu listy będziemy brać pod uwagę frekwencję na wykładach, bo takie kryterium wydaje nam się najsprawiedliwsze. Wycieczka to bonus dla prymusów
sylvia
Posty: 24
Rejestracja: 26 paź 2010, o 08:40
Kontakt:

Re: Wycieczka do Berlina

Post autor: sylvia »

95 to brzmi groźnie. Zaczynam sie niepokoić:)
Mam nadzieje, ze uczestnictwo w zajęciach warsztatowych (bezkwitowce) tez będzie komisja brac pod uwagę. Wszak wymagaja one wiecej wysiłku niz wykłady..:) np. Bal Karnawałowy :D ????
Kilka kwitów w szufladzie mam...ale nie spie juz tak spokojnie.
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość