Akademia 30-

Uwagi, opinie, pochwały, pomysły, sugestie, skargi i zażalenia dotyczące organizacji zajęć w Akademii 30+

Moderator: pablo

bianka
Posty: 244
Rejestracja: 1 gru 2009, o 21:12
Kontakt:

Akademia 30-

Post autor: bianka »

Zdarza się, nieczęsto, co prawda, że w zajęciach Akademii uczestniczą dzieci - np w warsztatach muzycznych, albo w koncertach.
Czy jest szansa, żeby ustalić dla nich jakieś zniżki ? Bo do tej pory bywało różnie z opłatami, a lepiej mieć jasność w temacie takiej np. Marioli...
Co o tym myślicie?
pablo
Posty: 616
Rejestracja: 30 lis 2009, o 14:17
Kontakt:

Re: Akademia 30-

Post autor: pablo »

Zajecia Akademii 30+ są przeznaczone przede wszystkim dla dorosłych. Są co prawda spotkania, w których mogą uczestniczyć dzieci (np. koncerty czy warsztaty muzyczne prof. Sutta), ale jest ich bardzo niewiele.
Jeśli chodzi o uczestnictwo dzieci w koncercie zamykającym rok w A30+ (bo zrobiła już nam się nowa świecka tradycja :) ), to nie ma żadnego problemu, żeby dzieci słuchaczek i słuchaczy (powiedzmy dzieci do 13 roku życia, czyli ukończenia szkoły podstawowej) uczestniczyły w tym koncercie nieodpłatnie (proszę mi o tym w czerwcu przypomnieć).
Na warsztaty (muzyczne, bo chyba tylko te wchodzą w grę) już zniżki nie mogę zaproponować. Tam jest zwykle ograniczona liczba miejsc i cena jest tak skalkulowana, aby zwróciły nam się koszty organizacji tych zajęć.
bianka
Posty: 244
Rejestracja: 1 gru 2009, o 21:12
Kontakt:

Re: Akademia 30-

Post autor: bianka »

i o taką jasność chodziło :)
Drewniacki
Posty: 1
Rejestracja: 4 lis 2011, o 13:30
Kontakt:

Re: Akademia 30-

Post autor: Drewniacki »

Czy osoby w wieku poniżej 30 lat (dokładnie: 25) mogą brać udział w zajęciach Akademii?
Gosia
Posty: 56
Rejestracja: 1 gru 2009, o 21:36
Kontakt:

Re: Akademia 30-

Post autor: Gosia »

Myślę, że tak i nikt nie będzie miał nic przeciwko temu:)
"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
pablo
Posty: 616
Rejestracja: 30 lis 2009, o 14:17
Kontakt:

Re: Akademia 30-

Post autor: pablo »

Drewniacki pisze:Czy osoby w wieku poniżej 30 lat (dokładnie: 25) mogą brać udział w zajęciach Akademii?
Jasne, zapraszam. Akademia powstała przede wszystkim z myślą o trzydziestolatkach, ale to 30+ w nazwie traktujemy symbolicznie. Jesteśmy otwarci na wszystkich ludzi (dobrej woli rzecz jasna ;)) w każdym wieku.
pablo
Posty: 616
Rejestracja: 30 lis 2009, o 14:17
Kontakt:

Re: Akademia 30-

Post autor: pablo »

6 grudnia mamy w programie koncert muzyki meksykańskiej (wystąpi Javier Nandayapa), który odbędzie się w szkole muzycznej w Gdańsku (przy ul. Gnilnej).
Przypomnę (bo może już zapomnieliście), że dzieci słuchaczy mogą uczestniczyć w koncertach nieodpłatnie.
Tak że przychodźcie z dzieciakami. W tym roku dobrze się składa, bo koncert wypada w dzień św. Mikołaja ;).
bianka
Posty: 244
Rejestracja: 1 gru 2009, o 21:12
Kontakt:

Re: Akademia 30-

Post autor: bianka »

Czy dziecko na koncert trzeba zgłaszać, czy idziemy na żywioł i najwyżej będą owacje na stojąco?
pablo
Posty: 616
Rejestracja: 30 lis 2009, o 14:17
Kontakt:

Re: Akademia 30-

Post autor: pablo »

bianka pisze:Czy dziecko na koncert trzeba zgłaszać, czy idziemy na żywioł i najwyżej będą owacje na stojąco?
Poprosiłbym o zgłaszanie (mailem). Aż taki żywiołowy to ja nie jestem ;).

1 grudnia Javier Nandayapa zagra bodajże w Katowicach razem z orkiestrą pod batutą prof. Sutta (koncert organizuje Fundacja Iskierka).
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość