WYCIECZKA DO LWOWA

Opinie i komentarze na temat wykładów (wykładowców również), warsztatów i innych zajęć organizowanych przez Akademię 30+

Moderator: pablo

bianka
Posty: 244
Rejestracja: 1 gru 2009, o 21:12
Kontakt:

WYCIECZKA DO LWOWA

Post autor: bianka »

Zapisałam się natychmiast. Refleksja przyszła po chwili, bo spojrzałam w kalendarz :lol: :lol: :lol: i wczytałam się w program :lol: :lol: :lol:
brawo :!:
ale warto przenieść temat do książki wniosków...
pablo
Posty: 616
Rejestracja: 30 lis 2009, o 14:17
Kontakt:

Re: WYCIECZKA DO LWOWA

Post autor: pablo »

Myślałem, że to zbyt grubymi nićmi szyte i nikt nie uwierzy :lol:. To że tyle osób się nabrało (nie powiem, ilu słuchaczy zapisało się na stronie, w każdym razie gdybyśmy rzeczywiście jechali, zabrakłoby miejsc ;) ) wynika zapewne z tego, że nie wszyscy przeczytali ten tekst do końca. Większość poprzestała na początkowych akapitach, a tam te informacje były... w miarę prawdopodobne. Podejrzenia powinna wzbudzić już "grupa skoligacona", chociaż....prawo potrafi być czasami wyjątkowo głupie. Ale już przy wstępnym planie wycieczki to sobie pofolgowałem :lol:.
Jutro roześlę oficjalny "mailing prostujący", bo nie wszyscy wchodzą na forum.
magladena
Posty: 7
Rejestracja: 2 gru 2009, o 12:46
Kontakt:

Re: WYCIECZKA DO LWOWA

Post autor: magladena »

Nooo, świetny numer :lol: Gratulacje :!:
pablo
Posty: 616
Rejestracja: 30 lis 2009, o 14:17
Kontakt:

Re: WYCIECZKA DO LWOWA

Post autor: pablo »

Bardzo dziękuję za wszystkie miłe maile, które otrzymałem w związku z tą primaaprilisową wycieczką do Lwowa.
Przyznam, że trochę się obawiałem Państwa reakcji, ale - jak się okazało - zupełnie niepotrzebnie. Wygląda na to, że nie mamy w Akademii 30+ osób pozbawionych poczucia humoru ;). Cieszę się, bo przed nami przecież wyprawa (tym razem realna :lol: ) do Krakowa.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość