Warsztaty psychologiczne arteterapia

Opinie i komentarze na temat wykładów (wykładowców również), warsztatów i innych zajęć organizowanych przez Akademię 30+

Moderator: pablo

Anna
Posty: 117
Rejestracja: 2 gru 2009, o 16:08
Kontakt:

Re: Warsztaty psychologiczne arteterapia

Post autor: Anna »

jagat pisze:Chodziło mi o to, że moim zdaniem jednym z celów takich warsztatów jest zbliżenie ludzi do siebie,:
I mamy pole do dyskusji - myślałam, że cel jednak jest nieco inny. Ponieważ jednak nie biorę udziału w tych warsztatach, to może się mylę ale myślałam, że celem raczej jest lepsze poznanie siebie, lepsze rozumienie własnych postaw, reakcji, sposobów działania, podejmowania decyzji itd.,itd. A właśnie, może przewidzianym i pożądanym, ale jednak skutkiem ubocznym jest wzajemne zbliżenie uczestników. Może nawet nawiązanie przyjaźni a na pewno bliższe poznanie - zanik anonimowości :)
Gosia
Posty: 56
Rejestracja: 1 gru 2009, o 21:36
Kontakt:

Re: Warsztaty psychologiczne arteterapia

Post autor: Gosia »

Podoba mi się ten skutek uboczny - i tak warsztatowicze duzo, za dużo o sobie wiedzą:))))
3 warsztat również był ok i czekam na maila od Ali ze skanami bajek:) ALAAAA!!!!
Szkoda, że musiałam Was wczesniej opuścić, kolejna zywa dyskusja i znowu mnie nie było!!!!
Jakieś mądre wnioski?
"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość