Ankieta na koniec roku - wyniki

Opinie i komentarze na temat wykładów (wykładowców również), warsztatów i innych zajęć organizowanych przez Akademię 30+

Moderator: pablo

pablo
Posty: 616
Rejestracja: 30 lis 2009, o 14:17
Kontakt:

Ankieta na koniec roku - wyniki

Post autor: pablo »

Wykłady stacjonarne. Proszę je ocenić w skali od 1 do 5 (gdzie 1 oznacza ocenę najniższą, a 5 najwyższą)

1. prof. Jacek Friedrich, Bauhaus cz. 2 85,71% ocen bdb
2. prof. Jacek Friedrich, Totalitaryzm i architektura. Architektura Trzeciej Rzeszy 85,42% ocen bdb
3. prof. Jacek Friedrich, Totalitaryzm i architektura. Architektura sowiecka w latach 1918–1956 85,11% ocen bdb
4. prof. Jacek Friedrich, Totalitaryzm i architektura. Architektura faszystowskich Włoch 85,11% ocen bdb
5. prof. Jacek Friedrich, Bauhaus cz. 1 80% ocen bdb
6. Marcin Popkiewicz, Klimatyczne fakty i mity 70% ocen bdb
7. prof. Paweł Śpiewak. Po Zagładzie. Żydzi w Polsce powojennej 67,92% ocen bdb
8. dr Roman Nieczyporowski, Erotyka w sztuce 58,33% ocen bdb
9. prof. Jan Hartman, Z Bogiem i bez Boga. Teizm kontra ateizm 53,70% ocen bardzo dobrych
10. prof. Wojciech Cwalina, Media i narracje w komunikacji politycznej 53,19% ocen bdb
11. prof. Tadeusz Bartoś, Z genealogii poczucia winy: starożytni Grecy, Biblia, Freud 48% ocen bdb
12. dr Radosław Tyrała, Bez Boga na co dzień. Co socjologowie mają do powiedzenia na temat niewierzących w Polsce i na świecie 37,50% ocen bdb

Zajęcia niewykładowe. Proszę je ocenić w skali od 1 do 5 (gdzie 1 oznacza ocenę najniższą, a 5 najwyższą)

1. Autobus do kultury. Gustaw Mahler, Symfonia nr 6 a-mol, Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie 100% ocen bdb
2. Autobus regionalny. Grudziądz i Kwidzyn 95% ocen bdb
3. Paweł Kowalski. Recital fortepianowy. Magia dźwięku: Chopin, Komeda, Lutosławski, Skriabin, Beethoven 94% ocen bdb
4. Autobus do kultury. Capri – wyspa uciekinierów, reż. Krystian Lupa, Teatr Powszechny w Warszawie 91% ocen bdb
5. Autobus do kultury. Wiliam Szekspir, Kupiec wenecki, reż. Szymon Kaczmarek, Nowy Teatr w Słupsku 88% ocen bdb

Czy uczestniczyła Pani/uczestniczył Pan w jakichkolwiek zajęciach Akademii 30+ prowadzonych online?

Tak 58%
Nie 42%


Proszę ocenić poniższe wykłady prowadzone online w skali od 1 do 5 (gdzie 1 oznacza ocenę najniższą, a 5 najwyższą)

1. prof. Stanisław Obirek, Czy Kościół można jeszcze uratować? 82% ocen bdb
2. prof. Zbigniew Mikołejko, Polak katolik pyta o godzinę 66% ocen bdb
3. Jarosław Chybicki, Opanuj złowieszcze myśli, czyli jak nie dać się pandemii 59,26% ocen bdb
4. prof. Tadeusz Bartoś, Omnis moriar – nic po nas nie zostanie. Próba myślenia
42% ocen bdb

Dlaczego nie zdecydowała się Pani/nie zdecydował się Pan wziąć udziału w wykładach prowadzonych online?

Nie przepadam za taką formułą spotkań/wykładów/warsztatów 33%
Nie interesowały mnie tematy proponowanych spotkań 31%
Nie jestem zbyt biegła/biegły w obsłudze komputera i bałam się/bałem się, że sobie nie poradzę technicznie 36%

Zakładając, że nie byłoby możliwości wznowienia od października zajęć na sali wykładowej, czy byłaby Pani skłonna/byłby Pan skłonny uczestniczyć w zajęciach online?

TAK 79%
Być może 13%
Raczej NIE 6%
Zdecydowanie NIE, taka formuła zajęć jest dla mnie zupełnie nieatrakcyjna 2%


Jaką maksymalną kwotę byłaby Pani/byłby Pan skłonny przeznaczyć za udział w takich zajęciach?

5 zł 4%
10 zł 20%
15 zł 26%
20 zł 28%
25 zł 22%

Czy uczestniczyłaby Pani/uczestniczyłby Pan w wykładach na auli uniwersyteckiej, jeśli trzeba by było przedsięwziąć szczególne środki ostrożności (dezynfekcja rąk, konieczność założenie maseczki, zajmowanie jedynie co drugiego miejsca na sali itp.)?

TAK 60%
Raczej TAK 26%
Raczej NIE 13%
NIE 1%

Czy w programie Akademii 30+ (nawet już po wygaszeniu pandemii) obok wykładów prowadzonych na sali wykładowej, powinny się również znaleźć wykłady prowadzone online?

TAK 65%
NIE 16%
Nie mam zdania 19%

Czy obserwuje Pani/Pan profil Akademii 30+ na FB?

TAK 45%
NIE 43%
Nie wiedziałam/nie wiedziałem, że Akademia 30+ ma profil na FB 12%

Czy sięgnęła Pani/sięgnął Pan po którąś z książek polecanych przez naszych wykładowców na profilu FB?

TAK 47%
Jeszcze nie, ale zamierzam którąś z tych polecanych książek przeczytać 46%
Polecane książki nie przypadły mi do gustu 7%

Jakie treści powinny się Pani/Pana zdaniem pojawiać na profilu FB Akademii 30+ ?
(wybrałem najciekawsze, moim zdaniem, odpowiedzi)

rekomendacje dotyczące wykładów lub wystąpień naszych wykładowców na innych forach niż Akademia 30+
rekomendacje książek, wydarzeń kulturalnych
informacje dotyczące wydarzeń kulturalnych, nowości wydawniczych, ciekawych wystaw
linki do dostępnych w sieci artykułów lub tytuły książek, które warto przeczytać przed planowanymi wykładami
informacje o osiągnięciach naszych wykładowców, np. opublikowanej książce
plotki, wróżby, horoskopy :)

Czy zagląda Pani/Pan na forum na stronie internetowej Akademii 30+?

TAK 51%
NIE 38%
Nie wiedziałam/nie wiedziałem, że na stronie Akademii 30+ jest forum 11%


Czy odczuwa Pani/odczuwa Pan brak w organizmie zajęć organizowanych przez Akademię 30+ (wykładów na uniwersyteckiej auli, wycieczek, wyjazdów do teatrów i filharmonii, wspólnego zwiedzania okolicznych miast itp.)?


Zdecydowanie TAK, choć ciśnienie, morfologię i OB mam cały czas w normie (badania były robione co prawda online, ale badanie to badanie, nie ma co szukać tutaj dziury w całym). 68%

Raczej TAK, choć jako miłośniczkę/miłośnika pożarnictwa irytowało mnie z jaką dezynwolturą traktuje się na auli wykładowej gaśnicę, wykorzystując ją do przytrzymywania drzwi! Teraz co prawda nie muszę już na to patrzeć, ale na wykładzik czasami by się poszło… 20%

Raczej NIE, choć nie wiedzieć czemu w piątek około 18.30 czuję się dziwnie poddenerwowana/poddenerwowany. Uspokaja mnie dopiero obejrzeniu kilkudziesięciu reprodukcji dzieł sztuki ewentualnie przeczytanie obszernego fragmentu Tako rzecze Zaratustra. 5%

Zdecydowanie NIE. Brak uczestnictwa w zajęciach skutkuje tym, że lepiej teraz śpię. Bo przecież im człowiek mniej wie, tym lepiej śpi. I to w moim wypadku doskonale się sprawdza. Ale jak się wyśpię, to pewnie wrócę na zajęcia, bo przecież ile można spać. A na wykładzie od biedy też można przecież zmrużyć oko. 7%
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość