znowu wakacje :(

Opinie i komentarze na temat wykładów (wykładowców również), warsztatów i innych zajęć organizowanych przez Akademię 30+

Moderator: pablo

bianka
Posty: 244
Rejestracja: 1 gru 2009, o 21:12
Kontakt:

znowu wakacje :(

Post autor: bianka »

Jakby krótsze w tym roku i złagodzone nieco, bo w lipcu Alternativa w Stoczni Gdańskiej pod przewodnictwem Huberta Bilewicza, a we wrześniu - jeszcze w to nie mogę uwierzyć! - Zielona Szkoła z prof. Mikołejką ! (owacje!)
Wobec takiej perspektywy, z sierpniem sobie jakoś poradzę we własnym zakresie, "with a little help from my books" ;)

Panie Pawle, "czapką do ziemi" - szacun i uznanie! Znowu się udało!

Życzę wszystkim udanych wakacji i do zobaczenia!
pablo
Posty: 616
Rejestracja: 30 lis 2009, o 14:17
Kontakt:

Re: znowu wakacje :(

Post autor: pablo »

bianka pisze:Jakby krótsze w tym roku i złagodzone nieco
Bo szkoda trochę tego września... We wrześniu, oprócz zielonej szkoły z prof. Mikołejką, chcielibyśmy zorganizować ponownie marsz na orientację, być może także powtórzymy jeszcze raz warsztaty MBTI dla początkujących (a w październiku ruszymy z cyklem dla zaawansowanych).

Po wykładzie rozmawiałem z dr. Jackiem Friedrichem na temat wyjazdu do Amsterdamu. Jest jak najbardziej za :). Zna to miasto doskonale (był z 15 razy :o ), tak że szykuje się ciekawa wyprawa. Tym razem chyba bardziej pod znakiem malarstwa niż architektury, chociaż kto wie :?: Co prawda trochę szkoda tego Radomia, ale do Radomia pojedziemy, jak już zwiedzimy wszystkie ciekawe miasta w zasięgu 1200 km ;)

Możej jeszcze w tym tygodniu będę coś wiedział na temat Alternativy, to rzecz jasna zaraz dam znać (mailem).

Życzę również wszystkim wspaniałych urlopów (a nauczycielom wakacji). Nie przesadzajcie ze słońcem i z szybkością na drogach. Do zobaczenia w październiku (a z niektórymi osobami zapewne jeszcze w lipcu i we wrześniu)
graza
Posty: 5
Rejestracja: 6 cze 2013, o 07:12
Kontakt:

Re: znowu wakacje :(

Post autor: graza »

Wakacje szybko miną. Już nie mogę doczekać się września i wycieczki (to będzie moja pierwsza, mam nadzieję, że znajdę się w gronie wybranych) :D

Z ciekawością będę oczekiwać na nowy program wykładów. Wiem, że historia nie cieszy się popularnością, ale może jakaś mała grupka, tak jak na wykładach z literatury????
Oczywiście najlepiej Polska Piastów lub Jagiellonów. Im młodsza historia, tym więcej polityki, a tego mamy chyba pod dostatkiem w mediach.

Udanego wypoczynku i do zobaczenia!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość