Sztuka ostatniego stulecia. Dekady

Opinie i komentarze na temat wykładów (wykładowców również), warsztatów i innych zajęć organizowanych przez Akademię 30+

Moderator: pablo

pablo
Posty: 616
Rejestracja: 30 lis 2009, o 14:17
Kontakt:

Sztuka ostatniego stulecia. Dekady

Post autor: pablo »

No i nie udało się zmieścić 10 lat w dwóch godzinach. Nasz prelegent skończył w momencie, w którym wykład powinien się zacząć, tak więc obcinamy z cyklu ostatnią dziesięciolatkę, czyli lata 2000-2010. Może i dobrze. Myślę, że ciekawsze jest to, co było wcześniej, na co można spojrzeć z dystansu, a nie to, co całkiem świeże. Boję się tylko, że tych cięć jeszcze po drodze kilka będzie :( .

Mam jeszcze dobrą informację dla tych osób (ale nie tylko), które nie zawsze będą mogły być obecne na wykładach dr. Friedricha. Będziemy spisywać wykłady i zamieszczać je na naszej stronie internetowej, tak że jak komuś wypadnie jakaś dekada, będzie mógł sobie uzupełnić wiedzę na własną rękę. Przy wykładach z pierwszych dekad XX wieku będziemy też załączać materiał ikonograficzny (ale tylko tych malarzy, którzy nie żyją przynajmniej 70 lat, bo wówczas nie chroni ich już prawo autorskie).
bianka
Posty: 244
Rejestracja: 1 gru 2009, o 21:12
Kontakt:

Re: Sztuka ostatniego stulecia. Dekady

Post autor: bianka »

Mam uwagę od publiczności : były 2 meble, 4 obiekty budowlane (w tym studnia), 2 fotografie (ale tu się trudno czepiać ;) ) ani jednej rzeźby (nie liczę tych z elewacji) i malarstwo, malarstwo, grafika, malarstwo.
Poza tym - jak zwykle :D.
Cykl zakrojony na szeroką skalę! Niecierpliwie czekam na kolejne wykłady.
Awari
Posty: 7
Rejestracja: 18 cze 2012, o 10:51
Kontakt:

Re: Sztuka ostatniego stulecia. Dekady

Post autor: Awari »

zdaje się ,że dołączyłam do grona fanów prelegenta:)))) aczkolwiek po cichu szepnę ,że w przeciwieństwie do niego to lubię impresjonistów:)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość