Nocny rajd w Wygoninie

Opinie i komentarze na temat wykładów (wykładowców również), warsztatów i innych zajęć organizowanych przez Akademię 30+

Moderator: pablo

pablo
Posty: 616
Rejestracja: 30 lis 2009, o 14:17
Kontakt:

Nocny rajd w Wygoninie

Post autor: pablo »

Boże, ledwo żyję :cry: Przeszliśmy w szaleńczym tempie 15 km bez 200 metrów bodajże, w dodatku ponad dwie godziny człapaliśmy w deszczu (o 20.00, tak jak zapowiadały prognozy, deszcz ustał i niebo się pięknie rozświetliło gwiazdami). Do bazy w Wygoninie wróciliśmy dokładnie o 23.00 - przemoknięci i obłoceni, ale też zadowoleni, że udało nam się wykonać kawał dobrej, solidnej i nikomu niepotrzebnej roboty, jaką niewątpliwie było przejście w nocy 15 km leśnymi duktami ;).
Pod drodze każda z trzech grup miała do rozwiązania 8 raczej prostych zadań z różnych dziedzin (najwięcej problemów sprawił chyba wszystkim tekst, w którym trzeba było zaznaczyć błędy językowe). Najwięcej punktów zdobyła grupa 3, której jeszcze raz serdecznie gratulujemy (nagrodą była torba ze słodyczami, a także... zwolnienie z przygotowywania niedzielnego śniadania).
Gwoli kronikarskiej formalności nadmieńmy, że impreza "pomarszowa" (z elementami rekreacji ruchowej, bo były tańce i gra w ping-ponga) zakończyła się ok. 3.00.
Wielkie brawa i podziękowania dla Kamila, który trasę zaplanował i przeprowadził nas pewnie przez leśne knieje (a tydzień wcześniej sprytnie poukrywał w lesie zadania).

W bazie w Wygoninie oprócz nas była też grupa cyklistów. Jeden z cyklistów zaczepił mnie na korytarzu i mówi tak:
- Ja was naprawdę podziwiam. Żeby tak w nocy chodzić po lesie. W dzień to co innego. Można na drzewko spojrzeć, na kwiatek, grzybka znaleźć. Ale w nocy?
Przecież to jakiś absurd! Nie uważa pan?
- Uważam - odpowiedziałem ;) .
kartka
Posty: 21
Rejestracja: 29 kwie 2010, o 21:25

Re: Nocny rajd w Wygoninie

Post autor: kartka »

Fantastycznie jest zrobić coś, czego się jeszcze nigdy w życiu nie robiło. Zwłaszcza jeśli to COŚ, to jest spacer 15 kilometrów przez las... nocą... w deszczu... Świetna sprawa, polecam najzupełniej serio ;) Cały wyjazd był znakomity. Dzięki za doborowe towarzystwo. Co prawda w niedzielę czułam się, jakby mnie przejechał tramwaj, ale nie żałowałam ani sekundy.
sylvia
Posty: 24
Rejestracja: 26 paź 2010, o 08:40
Kontakt:

Re: Nocny rajd w Wygoninie

Post autor: sylvia »

Ciekawe co by powiedział o nas cyklista, gdyby zobaczył jakie "łatwe" zadania rozwiązywaliśmy po ciemku w lesie :lol:
kartka
Posty: 21
Rejestracja: 29 kwie 2010, o 21:25

Re: Nocny rajd w Wygoninie

Post autor: kartka »

Zdjęcia z rajdu można obejrzeć tu:
https://picasaweb.google.com/1077032464 ... cLpkP-nlgE
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość