Ognisko

Opinie i komentarze na temat wykładów (wykładowców również), warsztatów i innych zajęć organizowanych przez Akademię 30+

Moderator: pablo

pablo
Posty: 616
Rejestracja: 30 lis 2009, o 14:17
Kontakt:

Ognisko

Post autor: pablo »

Pogoda nie była taka najgorsza, bo padać zaczęło dopiero po północy, więc szkoda, że się niektórzy przestraszyli deszczu i nie przyszli. Ale 20 osób chyba się zebrało (dokładnie nie liczyłem).
Choć w przygotowanym przeze mnie śpiewniku były same optymistyczne piosenki ;), to śpiewanie jakoś nam nie szło (dało się odczuć wyraźny brak Bianki :( ). Choć trzeba tutaj wyróżnić (i docenić) chórek żeński, który miałem za plecami (Olga, Ania i... kuzynka Adama). Dziewczyny naprawdę się starały (te zasługi będą brane pod uwagę przy układaniu listy uczestników przyszłorocznej wycieczki ;)). A gdzie pojedziemy, to powiem w trakcie zakończenia roku (13 czerwca).
bianka
Posty: 244
Rejestracja: 1 gru 2009, o 21:12
Kontakt:

Re: Ognisko

Post autor: bianka »

:cry: nie lało... i byli tacy, co chcieli śpiewać...i śpiewnik był.... a mnie nie było... co za dół... :cry: będę za rok!
pablo
Posty: 616
Rejestracja: 30 lis 2009, o 14:17
Kontakt:

Re: Ognisko

Post autor: pablo »

Kilka fotek z ogniska (autorstwa Leszka)

https://picasaweb.google.com/1077032464 ... 0ZCFibuzBw#
adam
Posty: 38
Rejestracja: 11 lis 2010, o 14:29
Kontakt:

Re: Ognisko

Post autor: adam »

kuzynka Adama - Agnieszka :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość