Program na drugi semestr 2011/2012

Opinie i komentarze na temat wykładów (wykładowców również), warsztatów i innych zajęć organizowanych przez Akademię 30+

Moderator: pablo

sylvia
Posty: 24
Rejestracja: 26 paź 2010, o 08:40
Kontakt:

Program na drugi semestr 2011/2012

Post autor: sylvia »

Uważam ze program jest bardzo dobry. Tym samym pragnę pochwalić działania naszego Koordynatora :D
Teraz tylko mieć czas..dużo czasu...
bianka
Posty: 244
Rejestracja: 1 gru 2009, o 21:12
Kontakt:

Re: Program na drugi semestr 2011/2012

Post autor: bianka »

Bardzo mnie zainteresowały zajęcia "pucharowe" :D Czy to cykl, czy 3 terminy tych samych zajęć?
Mam wrażenie, że o gość-inności już u nas było, ale i tak się wybieram, bo dzięki Akademii odkryłam w sobie fascynację filozofią (niesłychane, że mi to wcześniej umknęło...), oraz filozofami :D . Będzie prof. Mikołejko !!!
Już się cieszę na wykłady, Sylvia - co racja, to racja!
Ale, muszę przypomnieć obiecaną prof. Środę... no, muszę...
;)
sylvia
Posty: 24
Rejestracja: 26 paź 2010, o 08:40
Kontakt:

Re: Program na drugi semestr 2011/2012

Post autor: sylvia »

Jesli uda sie wyjazd do Bydgoszczy, wyjście do Opery, spływ kajakowy oraz wycieczka do Berlina będę naprawdę zadowolona. Warsztaty MBTI tez sa swietne, do tego kilka ciekawych wykładów i lampka wina:) czegóż chcieć więcej?? chyba żeby ten semestr trwał jak najdłużej... Po raz pierwszy w procesie edukacyjnym nie marzę o wakacjach:D
pablo
Posty: 616
Rejestracja: 30 lis 2009, o 14:17
Kontakt:

Re: Program na drugi semestr 2011/2012

Post autor: pablo »

sylvia pisze:Po raz pierwszy w procesie edukacyjnym nie marzę o wakacjach
Ludzie, czy wyście powariowali :?: :D
Choć nie powiem, miło się takie posty czyta ;).

bianka pisze:Mam wrażenie, że o gość-inności już u nas było


Słusznie, ale to był jednak trochę innych wykład, poświęcony spotkaniu Heideggera i Celana. Być może coś się z tego powtórzy, ale dla dużej części słuchaczy będzie to pierwsze spotkanie z prof. Wodzińskim. W 2011 r. do Akademii zapisało się... 250 nowych osób :shock:
sylvia pisze:Jesli uda sie wyjazd do Bydgoszczy, wyjście do Opery, spływ kajakowy oraz wycieczka do Berlina będę naprawdę zadowolona. Warsztaty MBTI tez sa swietne, do tego kilka ciekawych wykładów i lampka wina:)


Wszystko się uda 8-). Rzecz jasna priorytetem jest Berlin, to w tym roku nasza impreza flagowa.
sylvia
Posty: 24
Rejestracja: 26 paź 2010, o 08:40
Kontakt:

Re: Program na drugi semestr 2011/2012

Post autor: sylvia »

Ludzie, czy wyście powariowali



Troszke mi odbiło :D ale to z radości :D

A moze to ten ekstrawertyzm ;)
pablo
Posty: 616
Rejestracja: 30 lis 2009, o 14:17
Kontakt:

Re: Program na drugi semestr 2011/2012

Post autor: pablo »

pablo pisze:A moze to ten ekstrawertyzm
Ja jeszcze we wrześniu (na pierwszej edycji warsztatów) byłem introwertykiem, a teraz wyszedł mi ekstrawertyzm :(.
Bądź tu człowieku mądry i pisz wiersze :roll:
bianka
Posty: 244
Rejestracja: 1 gru 2009, o 21:12
Kontakt:

Re: Program na drugi semestr 2011/2012

Post autor: bianka »

sylvia pisze:Po raz pierwszy w procesie edukacyjnym nie marzę o wakacjach:D
A ja po raz piąty ! :lol:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość