Warsztaty FOTO

Opinie i komentarze na temat wykładów (wykładowców również), warsztatów i innych zajęć organizowanych przez Akademię 30+

Moderator: pablo

Gosia
Posty: 56
Rejestracja: 1 gru 2009, o 21:36
Kontakt:

Warsztaty FOTO

Post autor: Gosia »

Ja wiedziałam, że nic nie wiedziałam, ale teraz to wiem, że nic nie wiem o fotografowaniu. My już czekamy na moduł pre-intermediate, intermediate i pewnego dnia advanced!
"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
adam
Posty: 38
Rejestracja: 11 lis 2010, o 14:29
Kontakt:

Re: Warsztaty FOTO

Post autor: adam »

I po co było brać te długie lufy, błyszczące korpusy, matryce z milionami pixeli......
Marta
Posty: 5
Rejestracja: 6 mar 2011, o 16:57
Kontakt:

Re: Warsztaty FOTO

Post autor: Marta »

Warto było!!! wreszcie wiem jak ustawić świadomie :D AV i M w moim aparacie. Może po 5 zajęciach nie będą mi już zdjęcia "ładnie wychodziły", a będą takie jakie zaplanuję ;)
Gosia
Posty: 56
Rejestracja: 1 gru 2009, o 21:36
Kontakt:

Re: Warsztaty FOTO

Post autor: Gosia »

Zapytamy Łukasza czy jemu po 5 zajęciach ładnie wychodziły...czy jest jakaś nadzieja!?
Na razie podeszłam poważnie do zadania domowego - 36 klatek...cięzko - wyszło 72 i nic się nie nadaja do pokazania! Ćwiczę dalej!
"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
adam
Posty: 38
Rejestracja: 11 lis 2010, o 14:29
Kontakt:

Re: Warsztaty FOTO

Post autor: adam »

Marta pisze:Warto było!!! wreszcie wiem jak ustawić świadomie :D AV i M w moim aparacie. Może po 5 zajęciach nie będą mi już zdjęcia "ładnie wychodziły", a będą takie jakie zaplanuję ;)
obawiam się że z foto mamy tylko 3 zajęcia :(

ja muszę najpierw nauczyć sie obsługiwać aparat , a później będe mógł zacząć mówić o świadomym ustawianiu parametrów :)
pablo
Posty: 616
Rejestracja: 30 lis 2009, o 14:17
Kontakt:

Re: Warsztaty FOTO

Post autor: pablo »

Ja pożyczyłem sobie z roboty aparat, bo w domu mam tylko kompakcik no i próbuję coś tam pstrykać, choć podobnie jak Adam, mam jeszcze problem z obsługą tej maszyny. Ale idea, że można zrobić zdjęcie takie jakie człowiek sobie wymyśli bardzo mnie kręci.

A co sądzicie o formule tych zajęć? Było co prawda trochę wykładowo, ale pozostałe spotkania, jak zdradził mi Łukasz, nie będą już tak teoretycznie przeładowane. No a trzeci warsztat będzie miał charakter teoretyczno-praktyczny (porobimy portrety).
adam
Posty: 38
Rejestracja: 11 lis 2010, o 14:29
Kontakt:

Re: Warsztaty FOTO

Post autor: adam »

no ja właśnie też na pożyczonym i dlatego taki nie zorientowany jestem, poza tym do tej pory zawsze robiłem na auto
powoli zaczynam obczajać ustawienia , teraz tylko jeszcze zastosować to w praktyce ;)
Marta
Posty: 5
Rejestracja: 6 mar 2011, o 16:57
Kontakt:

Re: Warsztaty FOTO

Post autor: Marta »

obawiam się, że z foto mamy tylko 3 zajęcia :(
tylko 3??? :( to ciężko będzie ze świadomością co ma być na zdjęciu ....
Marta
Posty: 5
Rejestracja: 6 mar 2011, o 16:57
Kontakt:

Re: Warsztaty FOTO

Post autor: Marta »

A co sądzicie o formule tych zajęć? Było co prawda trochę wykładowo, ale pozostałe spotkania, jak zdradził mi Łukasz, nie będą już tak teoretycznie przeładowane. No a trzeci warsztat będzie miał charakter teoretyczno-praktyczny (porobimy portrety).
[/quote]

Mi się bardzo formuła ostatnich zajęć podobała. Jasno-logicznie-przystępnie bez "żargonowego czary mary". Napewno jest to dobra podstawa do rozpoczęcia "myslenia" przed zrobieniem zdjęcia...
Gosia
Posty: 56
Rejestracja: 1 gru 2009, o 21:36
Kontakt:

Re: Warsztaty FOTO

Post autor: Gosia »

Formuła zajęć jest bardzo dobra, musi być trochę teorii i wprowadzenia, dobrze, że nie było podstaw OPTYKI, bo już nic bym nie wiedziała...
Ale pracy domowej nie odrobiłam...
"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość