Warsztaty FOTO

Opinie i komentarze na temat wykładów (wykładowców również), warsztatów i innych zajęć organizowanych przez Akademię 30+

Moderator: pablo

adam
Posty: 38
Rejestracja: 11 lis 2010, o 14:29
Kontakt:

Re: Warsztaty FOTO

Post autor: adam »

ćwiczyłem wczoraj głębie ostrości
i tak się zaangażowałem że zapomniałem o kompozycji i mocnych punktach
nie wspominając o świetle i złotych godzinach

fotografowanie jest trudniejsze niż mi się wydawało :lol:
pablo
Posty: 616
Rejestracja: 30 lis 2009, o 14:17
Kontakt:

Re: Warsztaty FOTO

Post autor: pablo »

No to zakończyliśmy warsztaty (a w zasadzie wykłady, bo te zajęcia, mimo że prowadzone w małych grupach, miały formę bardziej wykładową niż praktyczną).
Kilka osób z I gr. wyszło z propozycją zorganizowania wyjazdowego pleneru fotograficznego. Moglibyśmy taki wyjazd zorganizować jesienią (ale jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem nowego roku, np. we wrześniu lub na początku października, bo wówczas jest najlepsze światło do robienia zdjęć). Jeśli znacie jakieś fajne miejsce na Kaszubach, dajcie znać (przydałaby się jakaś salką, którą dałoby się zaaranżować na mini-studio fotograficzne).
Generalnie plan jest taki, że cały dzień robimy zdjęcia pod czujnym okiem Łukasza, a wieczorem przy herbacie ;) sobie te fotografie oglądamy i omawiamy.
bianka
Posty: 244
Rejestracja: 1 gru 2009, o 21:12
Kontakt:

Re: Warsztaty FOTO

Post autor: bianka »

A czy będą mogli jechać uczestnicy eksternistyczni? (tacy, co nie chodzili na wykłady)
Plener to pierwszorzędny plan!
I zazdraszczam warsztatów...
pablo
Posty: 616
Rejestracja: 30 lis 2009, o 14:17
Kontakt:

Re: Warsztaty FOTO

Post autor: pablo »

bianka pisze:A czy będą mogli jechać uczestnicy eksternistyczni?
Ci, którzy się udzielają na forum - będą mogli (po złożeniu rzecz jasna odpowiednich egzaminów) ;).
adam
Posty: 38
Rejestracja: 11 lis 2010, o 14:29
Kontakt:

Re: Warsztaty FOTO

Post autor: adam »

a dlaczego nie wklejamy tutaj ( na forum ) naszych prac domowych z warsztatów foto ???
Gosia
Posty: 56
Rejestracja: 1 gru 2009, o 21:36
Kontakt:

Re: Warsztaty FOTO

Post autor: Gosia »

Bo nie odrobilismy naszych prac domowych????
"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość