warsztaty teatralne

Opinie i komentarze na temat wykładów (wykładowców również), warsztatów i innych zajęć organizowanych przez Akademię 30+

Moderator: pablo

jagat
Posty: 34
Rejestracja: 2 gru 2009, o 15:32
Kontakt:

warsztaty teatralne

Post autor: jagat »

I jak Wam się dziś podobało??? Ja bawiłam się super! Mam nadzieję, że będą kolejne odsłony warsztatów.
koszmarektom
Posty: 5
Rejestracja: 14 gru 2009, o 20:50
Kontakt:

Re: warsztaty teatralne

Post autor: koszmarektom »

Byłem na przedstawieniu widzem i było super - to było coś takiego jak dwunastu wspaniałych. Szczególne brawa za improwizację dla dwójki Śmiałków. Myślę, że warsztaty pozwoliły poznać się lepiej akademiowiczom. Z chęcią wezmę udział w następnych - o ile będą.
Ostatnio zmieniony 14 gru 2009, o 22:56 przez koszmarektom, łącznie zmieniany 1 raz.
Alina
Posty: 1
Rejestracja: 14 gru 2009, o 21:54
Kontakt:

Re: warsztaty teatralne

Post autor: Alina »

scenka improwizacyjna:

Marzena (z widowni): Jesteście na plaży - wykorzystajcie to.
Paweł: Jesteśmy na plaży - wykorzystajmy to! :lol:

P.S. Ja chcę więcej! :)
bianka
Posty: 244
Rejestracja: 1 gru 2009, o 21:12
Kontakt:

Re: warsztaty teatralne

Post autor: bianka »

BRAWO BIS !!!!!
Rybka
Posty: 19
Rejestracja: 2 gru 2009, o 12:43
Kontakt:

Re: warsztaty teatralne

Post autor: Rybka »

mnie się też podobało ale muszę przyznać, że było to trochę stresujące:) zwłaszcza moment przed rozpoczęciem jasełek, ale potem już jakoś poszło:) Też wzięłabym z chęcią udział w kolejnych warsztatach
pablo
Posty: 616
Rejestracja: 30 lis 2009, o 14:17
Kontakt:

Re: warsztaty teatralne

Post autor: pablo »

Chciałbym podziękować wszystkim osobom, które nie przestraszyły się udziału w tym karkołomnym przedsięwzięciu (i dotyczy to zarówno aktorów jak i widzów :D ). I oczywiście dziękuję Marzenie za te pięć teatralnych spotkań (jej otwartość, entuzjazm i optymizm są bardziej zaraźliwe niż wirus grypy AH1/N1).

Posiłkując się kategoriami wypracowanymi przez dr. Wojciecha Owczarskiego można powiedzieć (i to z czystym sumieniem, co nie jest takie bez znaczenia w okresie przedświątecznym), że przedstawienie było " w porządku". Wczoraj wieczorem dokonałem jeszcze wnikliwej interpretacji nagrania spektaklu (tu gorące podziękowania dla Bianki, która zarejestrowała przedstawienie) i mimo usilnych wysiłków nie znalazłem w nim żadnych słabych punktów :oops: .
Niektóre sceny widziałem po raz pierwszy, np. Marysię i Ingę w roli Esmeraldy i Antonia :D
Oczywiście każdy z aktorów dostanie płytę w prezencie i będzie mógł już samodzielnie tych słabych punktów poszukać (choć nie wróżę tutaj nikomu specjalnych sukcesów).

Mam nadzieję, że w Nowym Roku spotkamy się ponownie. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby do nas dołączyć.

I jeszcze słówko odnośnie mojej improwizowane roli perkusisty, który na plaży musi rozmawiać z czajnikiem na biegunach.
Preferuję metodę aktorską Stanisławskiego i w swoich rolach :roll: czerpię przede wszystkim z własnych życiowych doświadczeń. Niestety, do tej pory nie miałem okazji rozmawiać z czajnikiem na plaży (nie mówiąc już o tym, że nigdy nie grałem na perkusji), więc nie bardzo było z czego czerpać.
beatak
Posty: 3
Rejestracja: 8 gru 2009, o 16:50
Kontakt:

Re: warsztaty teatralne

Post autor: beatak »

....Bardzo mi się podobało....nasuwa mi się taka refleksja: ile w nas drzemie talentów, dobrze, że jest możliwość ich zaprezentowania.....Dziękujemy Ci Akademio30! Ukłon wielki w kierunku artystów!
Gosia
Posty: 56
Rejestracja: 1 gru 2009, o 21:36
Kontakt:

Re: warsztaty teatralne

Post autor: Gosia »

Ojej:)
Czy ja dobrze rozumiem? To jest NAGRANE????
"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
pablo
Posty: 616
Rejestracja: 30 lis 2009, o 14:17
Kontakt:

Re: warsztaty teatralne

Post autor: pablo »

Gosia pisze:Ojej:)
Czy ja dobrze rozumiem? To jest NAGRANE????


Oczywiście, że jest. Ale to jest nagranie ścisłego zarachowania. Nie będziemy tego udostępniać, bo obejrzenie tego materiału może być przyczyną wielu groźnych chorób :lol:
Gosia
Posty: 56
Rejestracja: 1 gru 2009, o 21:36
Kontakt:

Re: warsztaty teatralne

Post autor: Gosia »

Ha ha ha:)
Jakoś Was przekonam:)
Oczywiście - na żywo pewnie było zabawniej - WRACAM na następną edycję - PROMISE:)
"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość