Program na nowy semestr

Opinie i komentarze na temat wykładów (wykładowców również), warsztatów i innych zajęć organizowanych przez Akademię 30+

Moderator: pablo

jagat
Posty: 34
Rejestracja: 2 gru 2009, o 15:32
Kontakt:

Program na nowy semestr

Post autor: jagat »

No, to pomarudzę :( Przejrzałam program na nowy semestr i... ostatni wykład dra Friedricha, wykład Wojciecha Eichelbergera, o którym marzyłam i bal karnawałowy zaplanowano na czas, kiedy pomorskie ma ferie zimowe. Znowu więc stoję przed wyborem - Akademia czy spotkanie z rodziną, z którą nawet wliczając ferie mam ostatnio okazję widywać się trzy razy w roku. Cóż, rodziców ma się jednych, a wykładów, ciekawych wykładowców i zabaw wiele jeszcze przed nami.
pablo
Posty: 616
Rejestracja: 30 lis 2009, o 14:17
Kontakt:

Re: Program na nowy semestr

Post autor: pablo »

Bal musi być w karnawale i to jakoś tak wypada w styczniu. Co do wykładów dr. Jacka Friedricha, to przyznaję, sam zaproponowałem styczeń :( . Trochę z premedytacją. Chodziło o to, żeby zmobilizować słuchaczy do aktywności po okresie świąteczno-noworocznym.
Ale na koniec zła wiadomość, która dla Ciebie okaże się dobrą. Niestety, Wojciech Eichelberger nie przyjedzie do nas w styczniu :( . Obiecał jednak, że zjawi się w przyszłym semestrze.
To tyle wyjaśnień.
jagat
Posty: 34
Rejestracja: 2 gru 2009, o 15:32
Kontakt:

Re: Program na nowy semestr

Post autor: jagat »

Ha, podejrzewam, że większość członków akademii to faktycznie zmotywuje :)
Dobrze, że choć Eichelberger mnie nie ominie. Balu żałuję bardzo :) Tym bardziej, że karnawał chyba bardzo długi jest w tym roku - duża część lutego wchodzi.
A na koniec optymistycznie - czy ktoś poza mną cieszy się, że za dwa dni zaczyna się nowy rok w Akademii 30+? Ja cieszę się BARDZO!!! :P
bianka
Posty: 244
Rejestracja: 1 gru 2009, o 21:12
Kontakt:

Re: Program na nowy semestr

Post autor: bianka »

Hurra! Znowu szkoła!!!
(i kto by pomyślał, że mnie to kiedyś tak ucieszy :lol: )
A skoro już marudzimy, to jakiś ten semestr krótki się wydaje...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość