Program

Autobus regionalny. Frombork

lipiec 2020

Autobus regionalny. Frombork

lipiec 2020

Informacje

  •   lipiec 2020
  •   Frombork
  •   Liczba wolnych miejsc: 0 z 45
  •   Cena: 110 zł

Opis

Plan (co prawda jeszcze niekompletny, ale dający jako takie pojęcie, jak ta ekskursja do miasta Mikołaja Kopernika i Pani Halinki, będzie przebiegać)

godz. 8.30 Wyjazd z Gdańska (oczywiście z parkingu na tyłach Alchemii)

godz. 10.30 Przyjazd do Fromborka

godz. 10.30 - ??? Zwiedzanie miasta z p. Edwardem Urbanowiczem, przewodnikiem po Fromborku (zwiedzimy m.in. Muzeum Kopernika, Muzeum Medycyny i wysłuchamy również koncertu organowego w Bazylice)

godz. 14.00 Wizyta w Planetarium

godz. 15.15 - 16.45 Obiad (ale nie w restauracji, tu nastąpiła mała zmiana). W każdym razie pieczę nad organizacją części gastronomicznej przejęła Pani Halinka, do której organizator wojażu ma pełne zaufanie.

UWAGA nr 1! Obiad nie jest wliczony w cenę wycieczki, ale wcześniej zbiorę od Państwa kulinarne preferencje (obiad mięsny lub bezmięsny). Pobiorę też w autokarze pieniądze za obiad i tę kwotę zbiorczo uiszczę, żeby uniknąć niepotrzebnego zamieszania. 

godz. 16.45 - 16.50 5 minut dla Eli na poobiedniego papierosa (rzecz jasna nie pochwalam, ale co zrobić... ) i ruszamy do Gdańska

godz. 18.30 Powrót pod Alchemię na Przymorzu

UWAGA nr 2, ale znacznie ważniejsza od tej z numerem 1! Na wyjazd do Fromborka proszę wpłacić całą kwotę, niezależnie od tego, ile mają Państwo środków na koncie w Akademii. Wpłatę proszę opatrzyć adnotacją: numer indeksu/Frombork.  Dziękujemy.

Być może wycieczkę uda nam się zorganizować w lipcu, wszystko zależy od tego, jak będzie rozwijać (lub zwijać się) pandemia. 

 

 

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka).