Program

Wycieczka na Żuławy

Łukasz Kępski

25 maja o godz. 09:00

Wycieczka na Żuławy

Łukasz Kępski

25 maja o godz. 09:00

Informacje

  •   25 maja o godz. 09:00
  •   Żuławy
  •   Liczba wolnych miejsc: 0 z 46
  •   Cena: 90 zł

Opis

Parafrazując przysłowie, można by rzec: Kielce chwalicie, a swego nie znacie, choć pewnie niektórzy znają. Ta jednodniowa wycieczka jest zarówno dla jednych, jak i dla drugich.

Na Żuławy ruszymy pod koniec maja, więc pogoda (odpukać w niemalowane drewno w domu podcieniowym) jest niemal pewna. Zapowiada się więc miła i sympatyczna wyprawa. Po Żuławach oprowadzi nas Łukasz Kępski, historyk i miłośnik Żuław. 

W programie (http://akademia30plus.pl/forum/viewtopic.php?f=6&t=1872) 

jest również degustacja miejscowych kulinariów w Małym Holendrze. Obiad nie wchodzi jednak w cenę wycieczki (podobnie jak bilety do muzeów) i niestety trzeba się zadaklarować, jaki zestaw się wybiera najpóźniej tydzień przed terminem wyjazdu. Ale to chyba jedyna... kontrowersyjna wiadomość związana z tą wycieczką.

Koszt wycieczki to 90 zł. 

UWAGA! Należy dokonać wpłaty całej kwoty, niezależnie od tego ile dostępnych środków mają Państwo na swoich kontach słuchaczy. Koniecznie z dopiskiem: numer indeksu/wycieczka na Żuławy

Prowadzący

Łukasz Kępski – historyk,nauczyciel, muzealnik, absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, przewodnik po Żuławach.

Serwis wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka).