Program

Opanuj złowieszcze myśli, czyli jak nie dać się pandemii UWAGA! Zajęcia odbędą się na platformie ZOOM

Jarosław Chybicki

18 kwietnia 2020 o godz. 14:00

Opanuj złowieszcze myśli, czyli jak nie dać się pandemii UWAGA! Zajęcia odbędą się na platformie ZOOM

Jarosław Chybicki

18 kwietnia 2020 o godz. 14:00

Informacje

  •   18 kwietnia 2020 o godz. 14:00
  •   platforma Zoom

Opis

Sytuacja, w której się obecnie znaleźliśmy, skłania nas oczywiście do snucia czarnych scenariuszy i wpadania w panikę. Ale negatywne myśli towarzyszą nam również w okresach spokojniejszych. Ten nasz wewnętrzny krytyk, katastrofista i czarnowidz nie jest jednak dobrym doradcą. Jego podpowiedzi są nieracjonalne i bazują wyłącznie na złych myślach i negatywnych emocjach. Nie wynika z nich żadne sensowne działanie. Dlatego warto bronić się przed jego szkodliwym wpływem. W czasie naszego internetowego szkolenia nauczysz się m.in., jak zmienić swoje nawykowe reakcje na pojawiające się zagrożenia, poznasz sprawdzone techniki radzenia sobie z trudnymi emocjami i natrętnymi myślami, a także odkryjesz paradoksalny i pozytywny sposób podejścia do trudnych sytuacji.   

Jarosław Chybicki

UWAGA! Jeśli chętnych będzie więcej niż miejsc, zorganizujemy oczywiście drugą edycję tego nieodpłatnego warsztatu. 

 

Jak zainstalować ZOOM?

1. Plik instalacyjny proszę ściągnąć z: https://liblink.pl/sNbA0hYtFq 

2. Kiedy znajdziecie się Państwo w Download Center, proszę kliknąć na Download  Zoom Client for Meeting Version 4.6.7 (18176.0301) i w ten sposób automatycznie zostanie ściągnięty na twardy dysk Państwa komputera plik o nazwie ZoomInstaller. Proszę go uruchomić, plik się zainstaluje.

3. Po uruchomieniu programu Zoom pojawi się okienko z dwoma napisami: join a meeting i sign in. Proszę kliknąć w sign in.

4. Tu mają Państwo dwie możliwości: sign in with Google i sign in with Facebook. Pierwsza możliwość jest dla osób, które mają konto w gmail. Jeśli ktoś ma profil na FB, można wybrać drugą opcję. 

5. Następnie wystarczy kliknąć otwórz Zoom (lub launch Zoom). I po sprawie.

W sobotę (18 kwietnia) ok. 13.45 wyślę na Państwa adresy mailowe link do naszego spotkania. Wystarczy na niego kliknąć i powinniśmy się wszyscy zobaczyć na ekranie. Spotkanie zaczniemy o 14.00.

 

Prowadzący

Jarosław Chybicki – psycholog, absolwent Uniwersytetu Gdańskiego i paryskiej Sorbony, partner zarządzający Grow One Collective, dyrektor merytoryczny Sopockiego Instytutu Rozwoju Biznesu. Prowadził zajęcia m.in. w Akademii Leona Koźmińskiego, na Politechnice Gdańskiej, Uniwersytecie Gdańskim, w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Autor wielu publikacji z zakresu zarządzenia i przywództwa, aktywista społeczny, prywatnie pasjonat fotografii. Autor książki "Skup się! Trening mindfulness dla zestresowanych pracą".

Serwis wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka).