Program

Salonik literacki. Olga Tokarczuk, Opowiadania bizarne Przez Zoom

2 maja 2020 o godz. 11:30

Salonik literacki. Olga Tokarczuk, Opowiadania bizarne Przez Zoom

2 maja 2020 o godz. 11:30

Informacje

  •    2 maja 2020 o godz. 11:30
  •   platforma Zoom

Opis

Spotkania poświęcone utworom Olgi Tokarczuk postanowiliśmy przenieść do przestrzeni wirtualnej. Już jedno takie spotkanie się odbyło (rozmawialiśmy o powieści "Prowadź swój pług przez kości umarłych") i wyszło całkiem przyzwoicie. Więc wchodzimy na tę wirtualną ściężkę już nieco śmielej. I zachęcamy wszystkich chętnych do udziału w tych naszych literackich konwentach.

Spotykamy się na platformie Zoom, która jest w stanie pomieścić nawet i 60 osób. Co prawda przy tak licznej grupie rozmowa byłaby nieco utrudniona, ale będziemy się tym zamartwiać, jak taka grupa rzeczywiście się nam uzbiera. 

Poniżej instrukcja, jak na tę platformę się zalogować.

Jak zainstalować ZOOM?

1. Plik instalacyjny proszę ściągnąć z: https://liblink.pl/sNbA0hYtFq 

2. Kiedy znajdziecie się Państwo w Download Center, proszę kliknąć na Download  Zoom Client for Meeting Version 4.6.7 (18176.0301) i w ten sposób automatycznie zostanie ściągnięty na twardy dysk Państwa komputera plik o nazwie ZoomInstaller. Proszę go uruchomić, plik się zainstaluje.

3. Po uruchomieniu programu Zoom pojawi się okienko z dwoma napisami: join a meeting i sign in. Proszę kliknąć w sign in.

4. Tu mają Państwo dwie możliwości: sign in with Google i sign in with Facebook. Pierwsza możliwość jest dla osób, które mają konto w gmail. Jeśli ktoś ma profil na FB, można wybrać drugą opcję. 

5. Następnie wystarczy kliknąć otwórz Zoom (lub launch Zoom). I po sprawie.

 

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka).