Program

Orkiestra - instrument doskonały. Percussio znaczy uderzać, ale czy tylko?

prof. dr hab. Piotr Sutt

4 czerwca 2018 o godz. 18:00

Orkiestra - instrument doskonały. Percussio znaczy uderzać, ale czy tylko?

prof. dr hab. Piotr Sutt

4 czerwca 2018 o godz. 18:00

Informacje

  •    4 czerwca 2018 o godz. 18:00
  •   sala konferencyjna, Best Western Plus Hotel Arkon Park (Gdańsk Przymorze, ul. Śląska 10)

Opis

Tajemnice systematyki instrumentów perkusyjnych, czy wszystko może być perkusją? Tajemnice instrumentów wykonywanych przez zaginione kultury. Czy każdy może grać a jeśli tak, to w jaki sposób? Spróbujmy razem, może się uda?

Piotr Sutt

Zmieniliśmy i datę (wykład miał się odbyć 8 czerwca), i miejsce spotkania. Ze zmiany daty możemy się łatwo wytłumaczyć (Profesor ma tego dnia akurat jakieś ważne uczelniane zobowiązania), ale dlaczego zmieniliśmy miejsce? To niech pozostanie na razie naszą słodką tajemnicą. Wszystko wyjaśni się na miejscu. Kto przyjdzie, na pewno nie będzie żałować. Zapraszamy serdecznie! 

Paweł Mazur  

Prowadzący

prof. dr hab. Piotr Sutt – solista perkusista, kameralista, dyrygent, promotor sztuki perkusyjnej, kierownik Katedry Perkusji Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi, wieloletni pierwszy perkusista Polskiej Filharmonii Kameralnej; pomysłodawca i dyrygent Dziennej Orkiestry Onkologicznej działającej przy Fundacji Iskierka na rzecz dzieci z chorobą nowotworową. Twórca innowacyjnych warsztatów z zakresu kreatywności, autoprezentacji i zarządzania.

Serwis wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka).